Mansikkalan Apteekki

kokemusta on

Jokin aika takaperin kehuttiin ja suitsutettiin cittarin apteekkia ja Imatralaisetkin alkoivat käymään siellä? Siellä oli NIIN herttasia farmaseutteja ja siellä ei mennyt kauaa aikaa asioidessa! Mites on tänäpäivänä?? On aivan päin vastainen palvelu!! Farmaseutit ovat NIIN itteesä täynnä, että hyvä jos päivää kehtaavat sanoa asiakkaalle? muusta puhumattakaan! Auta armias jos jokin selkkaus lääkkeissä tulee, niin johan ollaan koppavia. On näköjään heillä varaa olla koppavia ja epäasiallisia ? Siitä huolimatta, se on asiakaspalvelu ala ja voidaanhan mennä toiseen apteekkiin asioimaan? Olette kohta siellä keskenää farmaseutit.

14

823

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ;=(

      Tosi on. Oli joskus ystävällinen apteekki, mutta olen huomannut saman töykeyden siellä? Etenkin tummatukkainen nainen? asiakaspalvelu kateissa !

      • purana 400

        Joopa,saman olen huomannut sen tumman lyhyttukkaisen naisen suhteen. Ei kyllä hymyä irtoa siltä naamalta koskaan :(((((((((. Kovasti on tuima ilme,aina vaan toivoo,ettei joudu hänen "palveltavakseen".
        Imatrankosken apteekissa kävin viimeeksi tänään. Palvelussa ei moitittavaa mutta parkkipaikalle ei autoa saa.Pitkäkilpisiä täynnä :(. Olen kuullut,että käyttävät parkkipaikkoja ollessaan asioilla.Aika kun meinaa umpeutua niin laps asialle ja siirtämään aikaa lisää pysäköintikiekkoon :(((((((((((((((. Vaikka,,,eihän heidän enää edes tarvitse maksaa pysäköintisakkoja,saavat pysäköidä miten vaan. Kyllä kumartamista löytyy tästäkin "kehittyvästä Karjalaiskaupungista" :((((((((. höh ja höh!! :((((((((((((


    • uuuupppss

      Ja se pitkä mies- eihän se osaa ees tervehtiä!

    • '*'

      Onkohan kengurun tarjoilijat siirtyny sinne?

    • Burana 400

      Vuoksenniskan apteekissa on ystävällisimmät myyjät. Cittarin ja kulmien apoteekkiin menen vain jos pakko!!!

    • 10+

      Korvenkylän apteekissa hyvä palvelu,ystävällistä ja auttaa jos ongelmia!!

    • Glans corona

      Clittarin apteekista on hiivalääke loppu.

    • 9+14

      Jos todella cittarin apteekkissa ei tyyli muutu ja farmaseutit ei muuta tapojaan, on aivan selvää että asiakkaat lähtevät muualle------- vaikka Korvenkylän apteekkiin ?

    • troppi juu

      Kulmilla apteekissa myyjä puhui niin huonoa suomea, ettei osannut neuvoa kun kysin neuvoa eräästä lääkkeestä.

    • tri Hemor Roidi

      Näyttää siltä, että olette saaneet aivan väärät lääkkeet. Menkääpä huomenna sinne apteekkiin ja pyytäkää tarkistamaan reseptit.

    • tisperiini

      No eipä ole valittamista mansikkalan apteekista, ihan hyvin on pillerit toiminut ja asiakaspalvelu on ollut nopeaa ja asiallista sekä kysymyksiini on vastattu.

      En odota enkä halua apteekilta teennäistä hymyä, turhaa lässytystä tai ilmojen päivittelyä.

      • maffe the same old shit

        paljos siel nykyään maksaa perhepakkaus ruiskui ja klikkikuppei?


      • Nimimerkki on pakoll
        maffe the same old shit kirjoitti:

        paljos siel nykyään maksaa perhepakkaus ruiskui ja klikkikuppei?

        olikohan 40c 2ml plus samanverran nastat.


    • STINA-

      Olisi paljonkin sanomista tainionapteekista,,,mutta katsotaan, ehkä myöhemmin Huono ja töykeä palvelu nykyjään siellä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?

      Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?
      Maailman menoa
      8
      2728
    2. Ruotsissa uusi monikulttuurisuusongelma: Mummonraiskuut

      Ilmiö räjähti käsiin ja nyt painetaan paniikkinappulaa. Moni vanhustenhoivayhtiö on joutunut jopa lopettamaan, koska keh
      Maailman menoa
      164
      2642
    3. Tunnustusten lauantai

      Mitä haluat sanoa kaivatullesi?
      Ikävä
      184
      2491
    4. Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?

      Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n
      Maailman menoa
      12
      2014
    5. Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille

      Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari
      Maailman menoa
      18
      1975
    6. Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa

      Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa
      Maailman menoa
      54
      1828
    7. Sofia Virta SUURI POLIITIKKO

      Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo
      Maailman menoa
      69
      1548
    8. Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin

      Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http
      Maailman menoa
      10
      1123
    9. Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?

      Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?
      Ikävä
      69
      1119
    10. Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta
      Maailman menoa
      63
      980
    Aihe