Jokin aika takaperin kehuttiin ja suitsutettiin cittarin apteekkia ja Imatralaisetkin alkoivat käymään siellä? Siellä oli NIIN herttasia farmaseutteja ja siellä ei mennyt kauaa aikaa asioidessa! Mites on tänäpäivänä?? On aivan päin vastainen palvelu!! Farmaseutit ovat NIIN itteesä täynnä, että hyvä jos päivää kehtaavat sanoa asiakkaalle? muusta puhumattakaan! Auta armias jos jokin selkkaus lääkkeissä tulee, niin johan ollaan koppavia. On näköjään heillä varaa olla koppavia ja epäasiallisia ? Siitä huolimatta, se on asiakaspalvelu ala ja voidaanhan mennä toiseen apteekkiin asioimaan? Olette kohta siellä keskenää farmaseutit.
Mansikkalan Apteekki
14
823
Vastaukset
- ;=(
Tosi on. Oli joskus ystävällinen apteekki, mutta olen huomannut saman töykeyden siellä? Etenkin tummatukkainen nainen? asiakaspalvelu kateissa !
- purana 400
Joopa,saman olen huomannut sen tumman lyhyttukkaisen naisen suhteen. Ei kyllä hymyä irtoa siltä naamalta koskaan :(((((((((. Kovasti on tuima ilme,aina vaan toivoo,ettei joudu hänen "palveltavakseen".
Imatrankosken apteekissa kävin viimeeksi tänään. Palvelussa ei moitittavaa mutta parkkipaikalle ei autoa saa.Pitkäkilpisiä täynnä :(. Olen kuullut,että käyttävät parkkipaikkoja ollessaan asioilla.Aika kun meinaa umpeutua niin laps asialle ja siirtämään aikaa lisää pysäköintikiekkoon :(((((((((((((((. Vaikka,,,eihän heidän enää edes tarvitse maksaa pysäköintisakkoja,saavat pysäköidä miten vaan. Kyllä kumartamista löytyy tästäkin "kehittyvästä Karjalaiskaupungista" :((((((((. höh ja höh!! :((((((((((((
- uuuupppss
Ja se pitkä mies- eihän se osaa ees tervehtiä!
- '*'
Onkohan kengurun tarjoilijat siirtyny sinne?
- Burana 400
Vuoksenniskan apteekissa on ystävällisimmät myyjät. Cittarin ja kulmien apoteekkiin menen vain jos pakko!!!
- 10+
Korvenkylän apteekissa hyvä palvelu,ystävällistä ja auttaa jos ongelmia!!
- Glans corona
Clittarin apteekista on hiivalääke loppu.
- 9+14
Jos todella cittarin apteekkissa ei tyyli muutu ja farmaseutit ei muuta tapojaan, on aivan selvää että asiakkaat lähtevät muualle------- vaikka Korvenkylän apteekkiin ?
- troppi juu
Kulmilla apteekissa myyjä puhui niin huonoa suomea, ettei osannut neuvoa kun kysin neuvoa eräästä lääkkeestä.
- tri Hemor Roidi
Näyttää siltä, että olette saaneet aivan väärät lääkkeet. Menkääpä huomenna sinne apteekkiin ja pyytäkää tarkistamaan reseptit.
- tisperiini
No eipä ole valittamista mansikkalan apteekista, ihan hyvin on pillerit toiminut ja asiakaspalvelu on ollut nopeaa ja asiallista sekä kysymyksiini on vastattu.
En odota enkä halua apteekilta teennäistä hymyä, turhaa lässytystä tai ilmojen päivittelyä.- maffe the same old shit
paljos siel nykyään maksaa perhepakkaus ruiskui ja klikkikuppei?
- Nimimerkki on pakoll
maffe the same old shit kirjoitti:
paljos siel nykyään maksaa perhepakkaus ruiskui ja klikkikuppei?
olikohan 40c 2ml plus samanverran nastat.
- STINA-
Olisi paljonkin sanomista tainionapteekista,,,mutta katsotaan, ehkä myöhemmin Huono ja töykeä palvelu nykyjään siellä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?82728Ruotsissa uusi monikulttuurisuusongelma: Mummonraiskuut
Ilmiö räjähti käsiin ja nyt painetaan paniikkinappulaa. Moni vanhustenhoivayhtiö on joutunut jopa lopettamaan, koska keh1642642- 1842491
Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n122014Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari181975Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa541828Sofia Virta SUURI POLIITIKKO
Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo691548Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http101123Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?
Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?691119Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta63980