Jussi Parviainen naisista: ”Mitä nuorempi, sen parempi”

nbjkhk

Parviainen on ollut viimeiset 30 vuotta naistenmiehen maineessa, mitä hän on itse myös pönkittänyt.

– Olen ollut suhteessa satojen eri naisten kanssa, eikä naisten mielenkiinto minua kohtaan ole kadonnut, vaikka olenkin ikääntynyt, hän sanoo nyt.

Naisessa Parviainen arvostaa nykyään ennen kaikkea nuoruutta.

– Kyllä miehen kannattaa tähdätä nuoriin naisiin. Nuorten naisten kanssa seksi on parasta, eikä heille tarvitse puhua turhia omasta menneisyydestä.

Myös puolisoaan pettäviä naisia on osunut Parviaisen kohdalle.

– Seksi miestään pettävän naisen kanssa on hektistä ja kiimaista. Vapailla naisilla puolestaan on taipumus väheksyä miehiä.
http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/92052-jussi-parviainen-naisista-”mita-nuorempi-sen-parempi”

11

586

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 44v nainen

      Herra Parviainen ei taida olla kykenevä tasa-arvoiseen ja tasapainoiseen elämään...?

    • lovingthelife

      Herra Parviainen taitaa olla sellainen vanha kunnon iäkäs pervosetä, jollaisten lääppimisyrityksiä sai baarissa 18-vuotiaana väistellä. Jos tuo suhde tuosta nyt lopahtaa (varmasti niin käy) niin Parviaisen seuraava kohde maa onkin sitten thaimaa, jonne ne muutkin vanhat pervot häipyvät maksulla hankkimaan sen nuoren vaimon ja uskottelevat sen naisen todella haluavan olla heidän kanssaan, eikä heidän rahojensa :D

      Ällöttää koko äijä ja naurattaa tuo; "eikä naisten mielenkiinto minua kohtaan ole kadonnut, vaikka olenkin ikääntynyt" , voiko tosiaan kukaan itseään kunnioittava nainen sanoa, että tuntisi minkäänlaista vetoa tuota äijää kohtaan? Tuskinpa.

      Kyllä on miehellä hieman väärä kuva itsestään ja tuosta Saanasta en edes jaksa sanoa muuta kun että, säälin sitä lapsirukkaa ja kovasti.

      • Niinpä niin

        Kumpiko on säälittävämpi: sääliteltävä vai joku jolla ei ole elämää, vaan säälii ihmisiä verkossa?


    • Jussi laukoo

      itsestäänselvyyksiä.

      Ei enää "Juska Paarma" keksi uusia juttuja...

    • onko se ees hyvä

      Siitä puhe mistä puute? Mut, vikaa on kyllä niissä tytöissä jotka antavat tuommoselle äijälle. Julkiseeden eteen toki nainen on valmis mihkä vaan.

      • Oletko ikä-

        rasisti vai itse ikäloppu nainen, joka ei saa miestä Turkista?


    • jussi on nolo

      Mitä tyhmempi sitä parempi. Tätä J. Parviainen tarkoittaa.
      Saanakin on sellainen bimboilija teini että harvoin tapaa näin tyhmää ja idioottimaista 19-vuotiasta.

    • hbgv v yfvcygbj

      Parviainen on aina valittamassa, kun Saana lähettelee blogissaan pikkutuhmia kuvia ja teki haloon siitä, että Saana tekee itsestään Porno-Saanan julkisuudessa. Mitä Parviainen tekee itsestään? Tuntuu ettei osaa puhua mistään muusta kuin seksistä julkisuudessa ja blogissaan. Sen elämä tuntuu pyörivän vaan tuon yhden asian ympärillä.

    • -Janne.

      KUka tuota puoliksi kaljua pedofiiliä kiinnostaa.
      Äijällä on oikeasti huono naistuuri kun pikkulikat kiinnostaa. sairasta

    • JK

      VAI N IN

    • päivänvaloista tuloa

      Pimeitä tuloja ei näy missään. Ei sellaisesta ole kyse. Ei.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen Yrittäjät täräyttää: Sunnuntain tuplapalkka pois lomat lyhyemmiksi ja arkipyhät palkattomiksi

      Edunvalvontajärjestö Suomen Yrittäjät esittää muun muassa sunnuntain tuplapalkan lakisääteisyyden poistamista ja arkipyh
      Maailman menoa
      235
      2028
    2. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      84
      1228
    3. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      89
      1044
    4. Jani Wickholm on kuollut

      Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm
      Kotimaiset julkkisjuorut
      114
      1041
    5. J-mies, miten voit olla niin varma siitä

      että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp
      Ikävä
      87
      847
    6. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      123
      840
    7. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      98
      794
    8. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      119
      764
    9. Alan pikkuhiljaa olemaan sinut

      sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante
      Sinkut
      124
      706
    10. Pohjola talo

      Kuka arvaa lähimmäs miten nopeasti tulee konkurssi uusilla yrittäjillä
      Kuhmo
      23
      701
    Aihe