Lapsi voi traumatisoitua siten seksistä, että häneltä lähtee näkö, hän sokeutuu hetkeksi aivojen sisältä. Tai sitten hänelle voidaan luoda erityisherkät aivot, näin esim. väestönsuojeluun. Näkö palautuu pakastimella. Se tuntuu inhottavalta, koska se, alapää jota halvennetaan sotkee, mutta voi parantua sanalla narsismi ja sydän- ja verenkiertoelimistöön yhdistettävällä coping-keinolla. Virrat voivat hedelmien takia, olla päällä sekä yläpäässä, että alapäässä, jopa erikseen. Sähkö luo näin kauneutta, järjestyslukuja apunaan käyttäen. Sen sijaan ihmisen kuvaileminen narsismilla, ja narsistisesti ja sanaa käyttäen on rumuutta, ja koko ruma sanaa ei ole olemassa. Ei ainakaan nyt. . Sitä ei enää ole, koska sähköt on jo keksitty.
- "Hänet julistettiin samantien cp-vammaiseksi."
- Annanko luvan käyttää omistus-suhteitani?
- Ei, en voi antaa....
- Joku mustalais-juttukin on....
Voit nostaa ihmistä:
a. banaanilla
b. hallusinaatiolla
c. ikä, näkö, koko ja sisin-skitofrenialla.
Kukaan ja kenenkään narsismi, ulkonäkö ja kauneus ei kestä ponittomuutta, rumuutta ja pyöreäpäistä rumuutta ja julmuutta. Kuten esim. armeijaan pakottaminen, erityistraumaattisesti näön vieminen, mutta jos pää kestää voi mielestäni mennä armeijaan, ei suinkaan tekemään itsestään sokeaa ja riettaasti peilaavaa aggressiivista ihmistä, peilata nyt koko ajan aggressioita ja peilata riettaasti, vaan tekemään yleiskuntoa ja yhteistä hyvinvointia, feminiinisten ja maskuliinisten eleiden kautta, inhimillisyydellä, empatialla ja loogisuudella.
-Siksi on ehdoton ei alistamiselle, ahdistelulle ja pakottamiselle sekä painostamiselle.
- Etten suutu ja hermostu!
Näön vieminen
lsdlsdlsdl-sn82/R.L.
0
70
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741933Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1481240
- 59688
- 198662
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6646- 55571
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462