Megane testi vuodelta 2008
4
307
Vastaukset
- deepthing rajatieto.com
pöh,
pyydettyä sivua ei löytynyt..
linkki muualla?!mistä oli klipis kyse? - rellumauri
Tarkoitatko jotain vanhempaa klippiä? Tässä ainakin joku megane-testi.
- katsoin sen
Rellumauri kirjoitti:
http://www.ruutu.fi/ohjelmat/start/koeajossa-renault-megane-1
Unohti mainita että siinä on 4 vuoden takuu verrattuna VW:n ja Opelin 2 vuoden takuisiin kun sanoi ettei tarjoa extraa kilpailuun.
Ja ne led-valot on maksullinen lisävaruste, muutoin lienee ne perinteiset huomiovalot nykyautoissa pakollisena varusteena. Maahantuoja lienee estänyt niiden valinnaisen käytön, mutta ne on ohjelmoitavissa käyttöön. Omassani hämäräkytkin on hyvinkin herkkä, vaan eipä se haittaa kun useimmissa autoissa huomiovaloja ei ole ensinkään.
Muutoin oli hieman tylsä koeajo kun ei esitelty sisätiloja sen kummemmin. Hyvä kuitenkin että kertoi turbokoneesta, vaikkakin ylimalkaisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh821985Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1131708- 1801296
- 225707
- 59698
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6676- 56610
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako199566- 46508
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337472