Etsin seuraa Oulun tai Lapin läänin seutuvilta. Olen uskovainen ihminen ja olen opiskellut Diakonia-AMK:ssa melkein valmiiksi sosionomi-diakoniksi.
täälä uskovainen bi OULU
tao86
3
814
Vastaukset
- Riku-uskovainen
Huomasin sun viestin keskustelupalstalla. Mä oon samanlainen, tosin jo kirkon ammattiin valmistunut. Jos haluat jutella, viestittele!
- .............................
ensimmäisenä tuo sitä esille kun alat toimia kirkon diakonin virassa. Väittäisin että fariseuksia on joka seurakunnassa liikaa eikä psykososiaalisesta kehityshäiriöstä kärsiviä ymmärretä.
- kiinnostunut sinusta
pano seuraako etit? miestä vai naista? vai onkos yks hailee,,, kuhan saa,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh892138Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361786- 1771329
- 231803
- 67742
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10721- 60720
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako210616- 49577
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </342532