Muistaako joku nuo Pantterit, sellasessa sinimustassa pussissa muistaakseni, hervottoman hyviä. Miksi lopetettiin sillon aikanaan? Ehdottomasti paras Pantteri-pussi ikinä!
Musta Pantteri
6
1711
Vastaukset
- 6+17
Kyllä muistaa, hyvää oli. Harmi että on lopetettu ja nyt saa vaan näitä typeriä sekoituksia. en tosin osta koskaan niitä, mutta mustia kaipaan!
- lumipantteri rules
Musta eli salmiakkipanttereita ei ole lopetettu vaan niitä ei vaan myydä enää erikseen omassa pussissaan.
- TittaPantteri
Laittakaapa tekin Fazerille toivetta, että palauttavat tuon Musta Pantteri -pussin (sininen pussi - täpliä, silmiä ja tassuja) kauppoihin! Olen jo pari vuotta laittanut silloin tällöin Fazerille toivomuksia, mutta ei näy vielä sininen pussi palanneen, josko joukkovoimasta olisi apua :) Onneksi noita mustia panttereita tosiaan saa vielä vihreän pussin mukana, mutta ne hedelmäkarkit päätyy aina roskiin. Olen laittanut toivomusta myös juuri näiden mustien panttereiden pakkaamisesta irtokarkkilaarien valikoimaan, luulisi tämän jopa onnistuvan, kun niitä joka tapauksessa valmistetaan.. :)
- Lisää salmiakkia
Kerran söin niitä kerralla 400g ja sydän hakkas kovasti.
Mutta hyvää on. Adressi Fazerille musta pantterin palauttamiseksi! - joo moi vaan
joo heittäkää homot voltti
- ok
näytäppä sinä homo eka mallia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh932225Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1561828- 1751370
- 233836
- 65764
- 62759
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10751Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako212623- 49607
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349591