kuka ikinä keksikään ehdottaa Antille omaa palstaa teki suuren virheen.Antti on yksi Suomen vihatuimpia julkkiksia joten teksti on myöskin sitten sitä luokkaa.Eihän se minunkaan mielestäni laulaa osaa mutta miksi ihmeessä 90% näistä viesteistä käsittelee Antin mahd. homoutta?Kyllä taas kerran paistaa läpi kuinka rasistista kansaa suomalaiset ovat,aivan oksettaa lukea näitä.
Tämä oli huono idea..
jokunen
5244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onko Antti sinun mielestäsi Suomen vihatuimpia julkkiksia. Taitaa olla ihan päinvastoin. heh... no kerrankos sitä erehtyy.
On muuten valittu Suomen pop-idoliksi. Ohi Pakarisen Hannan ja Valon Villen ja Gn Pikkusen....
koska Antilla on vilkkaat fanisivut ja mun kaveri sano et sinne oli joku pistäny et käy äänestään iltalehden sivuilla Anttii idoliks jne..joten ei se muuten ois tota voittanu..
Oon samaa mieltä ton rasisti homman kanssa,
Mut Antti vihatuin julkkiks? :O
Kyllähän se nyt on sanomattakin selvää, että Antti on yksi tämän hetken SUOSITUIMPIA julkkiksia. Ei niinkään vihatuimpia.
Ja eikö se ole ihan hyvä että tehtiin oma palsta Antille? Muutenhan kaikki muut palstat täyttyis kirkuvista pikkulikoista jotka kuolaa Antin perään.
ANTTI ON PERSEESTÄ! Se ei osaa ees laulaa!
Hei hei mikä sulla on kun oon niin homo antti vaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!