Kysymys homojen haukkujille!

hankkikaa elämä

Onko miehen peräsuoli teille pölvästeille jotenkin pyhempi paikka kuin naisen peräsuoli, jonne myös miehillä on melko yleinen tapa tunkea elintään naisen / tytön suostumuksella tai ilman?

Anatomisesti ja toiminnallisesti tai bakteriologisesti niissä ei ole oleellista eroa, joten eron täytyy olla jotenkin keksitty.

Itse olen hetero enkä tuhlaa ajatuksiani siihen onko joku homo vai ei, enkä mieti toisten heppejä tai peräreikiä. Kumma kun te jotka koette oikeudeksenne puuttua tuntemattomien elämään ja haukkua ja herjata, jatkuvasti mietitte ja pohditte noita asioita jos ette mukamas itse ole homoja. Taidattepa vaan olla tai ainakin haluaisitte olla, mutta ette uskalla!
Antakaa toisten elää omaa elämäänne ja eläkää te omaanne!

13

128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Se on vitsaus

      Olet tavallaan oikeassa.
      Sehän onkin enemmän niinkuin yläpään sairaus.

    • heetero

      jos on ihan sama, onko kyseessä miehen vai naisen peräaukko, on sinullekin sitten varmaan ihan sama kumpaa sukupuolta panet. kuitenkin sanot olevasi hetero?!

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4660
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3857
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      189
      3694
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      69
      2108
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1172
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      153
      1127
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      51
      1034
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      914
    Aihe