Cherrykirsikka tai joku ennustaja!

Surullinen-neitonen

Näetkö minulle mitään olen tosi onneton ja yksinäinen eikä ole yhtään kaveria jolle puhua,. elämäni on ihan tyhjä vaikka olen viellä nuorikin viellä, olen jousimies horroskooppiltani jos vaikka helppottais..

3

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Keskiyö

      Jospa minä yrittäisin....
      no, jousimiehen pitää saada liikkua, se on luontainen tarve. liikutko sinä yhtään?

      ja sitten on tuo itseesi käpristyminen, se ei ole hyväksi. sinun tulisi avautua jollekin kaverille ja jutella kaikista tekemisistäsi. vastapalvelukseksi kaverisi kertoo myös sinulle maailmanmenostaan.
      sinä tarvitset ystävän, voisit asuinympäristösi vuoksi etsiä myös netistä mailiystävän. ei tarvitse matkustella sen takia.

      syöminen ei auta suruun, vaan se saattaa lisätä sitä. koita napostella vihanneksia ja hedelmiä aikasi kuluksi, ei niitä rasvaisia pikajuttuja. ja ovathan ne kalliitakin.
      pää pystyyn siitä, onko polkupyöräsi kunnossa?

    • Surullinen-neitonen

      Syön yleensä suruun, kun ei ole mitään tekemistäkään :( ..
      mutta milloin saan aidon ja todellisen ystävän? ja missä piirissä... aloittelen piakkoin kurssia tutustunko siellä ketään ?!? olen niin epä toivoinen ja sairastunnut..

      • Hei Surullinen-neitonen,

        olen ollut tosi pitkään poissa palstalta enkä ole päässyt vastaamaan sinulle tai muillekaan. Suru huokuu sinusta vieläkin, joulu on sinulle vaikeaa aikaa. Toisaalta tunteesi vyöryvät usein laidasta laitaan ja hyviäkin hetkiä on ollut. Muista että olet kaunis sellaisena kuin olet, älä syyllistä itseäsi menneistä. Laadi aarrekartta ensi vuodelle, se alkaa toimia puolestasi vaikket uskoisikaan! Tämmöisiä nyt päällimmäisinä..

        Hyvää uutta vuotta Sinulle!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3829
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2964
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1865
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1598
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1079
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      741
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe