Cherrykirsikka tai joku ennustaja!

Surullinen-neitonen

Näetkö minulle mitään olen tosi onneton ja yksinäinen eikä ole yhtään kaveria jolle puhua,. elämäni on ihan tyhjä vaikka olen viellä nuorikin viellä, olen jousimies horroskooppiltani jos vaikka helppottais..

3

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Keskiyö

      Jospa minä yrittäisin....
      no, jousimiehen pitää saada liikkua, se on luontainen tarve. liikutko sinä yhtään?

      ja sitten on tuo itseesi käpristyminen, se ei ole hyväksi. sinun tulisi avautua jollekin kaverille ja jutella kaikista tekemisistäsi. vastapalvelukseksi kaverisi kertoo myös sinulle maailmanmenostaan.
      sinä tarvitset ystävän, voisit asuinympäristösi vuoksi etsiä myös netistä mailiystävän. ei tarvitse matkustella sen takia.

      syöminen ei auta suruun, vaan se saattaa lisätä sitä. koita napostella vihanneksia ja hedelmiä aikasi kuluksi, ei niitä rasvaisia pikajuttuja. ja ovathan ne kalliitakin.
      pää pystyyn siitä, onko polkupyöräsi kunnossa?

    • Surullinen-neitonen

      Syön yleensä suruun, kun ei ole mitään tekemistäkään :( ..
      mutta milloin saan aidon ja todellisen ystävän? ja missä piirissä... aloittelen piakkoin kurssia tutustunko siellä ketään ?!? olen niin epä toivoinen ja sairastunnut..

      • Hei Surullinen-neitonen,

        olen ollut tosi pitkään poissa palstalta enkä ole päässyt vastaamaan sinulle tai muillekaan. Suru huokuu sinusta vieläkin, joulu on sinulle vaikeaa aikaa. Toisaalta tunteesi vyöryvät usein laidasta laitaan ja hyviäkin hetkiä on ollut. Muista että olet kaunis sellaisena kuin olet, älä syyllistä itseäsi menneistä. Laadi aarrekartta ensi vuodelle, se alkaa toimia puolestasi vaikket uskoisikaan! Tämmöisiä nyt päällimmäisinä..

        Hyvää uutta vuotta Sinulle!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      145
      2540
    2. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      23
      2240
    3. Huulitäytteet ja tekotisssit

      Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä
      Suomussalmi
      188
      2087
    4. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      250
      1588
    5. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      133
      1320
    6. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      86
      1184
    7. Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.

      Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      1128
    8. Itsensä pidättely

      Pidätteletkö tunteitasi tai itseäsi hänen aikanaan ja jos niin miksi?
      Ikävä
      84
      937
    9. Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa

      MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har
      MTV3
      17
      922
    10. Unelma tilanne

      Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j
      Ikävä
      69
      894
    Aihe