Erosin Ps; puolueesta,koska en halua kuulua samaan sakkiin jonkin Halla-Ahon kanssa,joka oli eräänä esikuvana nuoria teurastaneelle Norjalaiskahelille. Olen ollut mukana alusta asti puolueessa,johon uskoin ja jonka keväinen vaalivoittto sai ilon kyyneleet silmään,mutta se kuona ,joka on kytenyt pinnan alla alkoi saada näkyvyyttä vrt Hakkarainen, Eerola avustajineen ja sitten tämä Halla-Aho,jonka harhainen vihanliesonta on jo liikaa. Perussuomalaisuus ei ole rasismia ja ennakkoluuloja,vaan olemista pienen ihmisen puolella.! Se puolueen tulisi jälleen löytää.
Erosin PerusSuomalaisista
1995-2011
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
joo erosit jo TÄÄLLÄ KYMMENETTÄ KERTAA
ETKÖ JO OSAA PÄÄTTÄÄ
Nolonnäköistä, natsipaskalla hölvättyä porukkaa kulkee korvat luimussa kaduilla. Entisiä soinisteja?
Ehkäpä perussuomalaiset muuttuvat hieman sitten, kun Soini saa perustettua sen Edistystyspuolueensa ja värvättyä sinne pahimmat yksilöt. Vai joko tuossakin asiassa on jo takki käännetty?
Soini ei osaa päättää, kumman käsivarsinauhan huomenna panisi: punaisen vai valkoisen? Myös puhe on kesken, kun ei osaa päättää, puhuisiko karvaperseistä vai teeskentelisikö harrasta uskovaista?
ei sinusta kuitenkaan mihinkään olisi ollut
Tilastot kertovat, että Perussuomalaisten suosio vain kasvaa! :) Sekös tälläkin palstalla itkeviä kempoja harmittaa. heh heh
Soinismi on rasistinen sairaus, olkoon kannatus vaikka 101%.
Kokoomus vasta rasistinen on:::SUOMALAISIA KOHTAAN!!!
Eiks ne eronneet ole tampioita?
"tilastot", tarkoittanet galluppeja, jotka Breivik ampui viime perjantaina mahalaskuun.
Saatpa nähdä.
Onks tämä se henkilö joka on Lappeenrannasta ja lähti ovet paukkuen ennen vaaleja?
Lappeenrannassa on vaan muutaman vuoden mukana olleita ei pitkäaikaisia muuta kuin kaksi mummomaatuskaa
Ei auttanut, vaikka Soini Iltalehden etusivulla hehkutti ennen vaaleja mummomaatuskoita "tulevaisuuden kyvyiksi". Floppi tuli ;D