Sinä söpö ja näppärä matkamme pelastaja, jotenkin en pysty unohtamaan sua, sun hymyäs enkä sitä näkyä, kun jäit katsomaan lähtöämme siihen oviaukkoon... Kuvittelinko vain, vai oliko ilmassa flirttiä...?
J....
Valve_uni
14824
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Missäköhän päin maailmaa on ollut ko. tapaus? :)
E-Pohjanmaalla.
Voi että kun kuulostaa tutulta.. Viime viikonloppu, E-Pohjanmaa ja maailman sulosimman miehen katse (tiedä vaikkei ois mua ees kattellu). :)
blondi? Vaasa?
Oon brunette. Tapahtu n. 100 km vaasasta sisämaahan päin.
Ettei nyt satu väärinkäsityksiä, ap. on siis nainen? Vai voiks brunette olla myös mies? On vaan jotenki erityisen naisellinen sana. :D
Tiedän, erittäin tyhmä kysymys.
Seinäjoki? Viime perjantai?
Ap. on nainen ja tämä matkani pelastaja kätevä mies, joka auttoi pulassa. Tosin oli ammattimies, joka olisi auttanut ketä tahansa vastaavassa tilanteessa.
Tapahtui jo kesäkuun alussa.
Tapahtui kesäkuun alussa? nyt heräsi mielenkiinto... :) kerrohan nyt kaikki :)
Hmmm... mitähän nyt uskaltais paljastaa... miekkosella oli leukaparta :)
osui ja uppos :)
Kesäterveiset sulle karvaturri ;)
No voi kun ehdin jo luulla, että tärppäs! :) Käsittääkseni sukunimi ei ala aalla, siis jos noi j.a. meinaa nimikirjaimia. Koittais nyt tää lippispäinen, pitkä, hoikka jäppinen tulla esiin, emmää sua syö :) Vai pukkaako firmassa niin kiirettä ettei ehi tällaisiin paljon olennaisempiin asioihin kuten etsintäkuulutuspalstoihin keskittyä?? :)