Miksi tehdään kuvankäsittelyohjelmalla ihmisestä melko virheelinen MIKÄ SE TODELISUUDESSA ON? ei nyt tuksu kaa voi olla maananataina lihava keskiviikona melko normi koko? seiska kusettaa lukijoittaan,ja jos joskus tilais tukiaisen tanssimaan niin odottaisi jotain melko normi kokoa olevan tuksun,niin sieltä tulisikin sumopainija majoneesit poskessa=PETOS !!
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a202427/tuksu esittelee uudet koiransa tassa on hilma ja viljo/
Tuksu esittelee uudet koiransa: Tässä on Hilma ja Viljo!
10
236
Vastaukset
- ohmgod
koiratkin on tungettu muovipussiin ja vielä näin kuumana kesänä :O
Taidan ilmoittaa eläinsuojeluun.. - voi,voi
Mistähän noi pennut on kotosin.Veikkaisin ettei ole suomesta.
- puhnamme
Ovat Suomesta, puhdasrotuisia ja rekisteröityjä, tuksu sanoi itse niin aiemmin blögissään! Korvat???
- Ihan hirveetä!
Ihan karmeen näkönen, kyllä käy sääliksi koiria, nehän saa jo trauman tuosta emännästään, hirveetä!
Tätäkö on glamour, siis oikeesti? - mercy22
miks ton toisen pennun korvat on runtattu teipillä(?) yhteen :(
- Ihmettelevä täti-72
Ovatpa söpöt pienet karvapallot nuo koirat. Voi hyvä tavataton, mitä ihania nappisilmiä nämä Hilma ja Viljo ovat!!
"Petteri", mitä sinä siitä Johannasta kohkaat(?) Katso noita söpöjä pikkukoiria. - JJJJJJJ
Niiten koirien nimet on oikeasti OTTO,YRJÖ JA DIAPAM..
- huijari isol T
Kuka HULLU myi nuo koirat? Eikö myyjällä ole vastuuta ollenkaan!!! Koirat eivät saa hyvää kotia tuon naisen luona. Miten koiriit OLI RAHAA, kun velkaa on kilometrikaupalla?
- simosilakka
Kyllä pitäisi soittaa eläinsuojeluun ja sanoa, että Tuksulla on kaksi koiraa joilla ei ole sellaiset oltavat kun koita tarvitsee.
Säälittävää, että Tuksu ostaa samalaisen koiran kun monella julkulla on luulee itsekin olevan julkkujen kermaa...
Pohjasakkaa ja tummaa sellaista!!! - lortti
Eikö sillä ole kolme koiraa? pentunappuna se käyttää Diapam Burana kostukeena risiiniöljyä,tuksu kehuu et ne koirat syö samaa kun hänkin :=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti28117958Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245730- 1332662
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172197Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3371805Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111063- 59976
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto33961Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45958