HJK peleihin!

HJK voittoon

Kaikki kierrätetään HJK:n voiton kautta! 2-0 numerot tulossa.

13

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • valitettavasti näin

      Liika itseluottamus ja tästä syntyvät virheet kostautuvat ja tasoltaan kovempi Zagreb vie matsin, valitettavasti.

    • Stadin kundikaiffis

      Sieltä tulee kuule jalkapallojoukkue Suomeen, niin Klubi paskoo housuihinsa, eikä pelaa omaa peliään. Dinamo hallitsee peliä ja vie voiton.

    • Myös Kyösti jättää tämän rastin väliin, mutta toki toivoo, että Klubben pitäisi nummerot sellaisina, että myös 2. osaottelussa olisi panosta. Elikkäs se tarkoittaa tappion välttämistä. 0-0 olisi ihan hyvä tulos, 1-1 ei enää niin hyvä. 1-0 olisi kyllä todella hieno saavutus, joka tukkisi ylimielisten karvaranteiden suut, kjäh kjäh!

      PS. Tässä Antti Muurisen sanat pelin jälkeen, jos tulee murskatappio: "No, tällä kertaa hävittiin 0-4, mutta pelissä oli paljon hyvääkin..."

      • Lisää...

        "PS. Tässä Antti Muurisen sanat pelin jälkeen, jos tulee murskatappio: "No, tällä kertaa hävittiin 0-4, mutta pelissä oli paljon hyvääkin..." "

        Niin ja " täytyy muistaa että vastassa oli erittäin hyvä joukkue jolla enempi kokemusta näistä peleistä"


      • l-sika
        Lisää... kirjoitti:

        "PS. Tässä Antti Muurisen sanat pelin jälkeen, jos tulee murskatappio: "No, tällä kertaa hävittiin 0-4, mutta pelissä oli paljon hyvääkin..." "

        Niin ja " täytyy muistaa että vastassa oli erittäin hyvä joukkue jolla enempi kokemusta näistä peleistä"

        Jees, vähän huono lopputulos, vaikka peli näytti ihan hyvältä. Kyösti katseli parikymmentä minuuttia sieltä täältä, mutta ihan koko peliä ei hän jaksanut seurata. A-Studiossa vieraillut Hjallis Harkimo sanoi, ettei vieraat olisi ansainneet voittoa, joten kaippa Kyösti on samaa mieltä. Hjallis kehui Teemu Pukkia kovasti ja ennusti, että Pukkia viedään kohta ulkomaille pelaamaan (onkohan Hjallis sen Pukin manageri ja kävi mainostamassa asiakastaan A-Studiossa? kjäh kjäh)


    • KHJ

      1-0 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • omaaaaaan mööliin

        Kiitos Rafinha!

        8

        Rafinha

        (Own goal


      • Voitto irtoaa
        omaaaaaan mööliin kirjoitti:

        Kiitos Rafinha!

        8

        Rafinha

        (Own goal

        Tässä sitä suomalaisten onnea kjäh kjäh! Miten nämä sattuu aina tärkeisiin peleihin?

        Voi tunarit sentään. Nyt HJK sitä maalia! Toiseen päätyyn siis!


      • 1-1 lopputulos
        Voitto irtoaa kirjoitti:

        Tässä sitä suomalaisten onnea kjäh kjäh! Miten nämä sattuu aina tärkeisiin peleihin?

        Voi tunarit sentään. Nyt HJK sitä maalia! Toiseen päätyyn siis!

        Enempää maaleja ei valitettavasti tehdä. Syön pääni, jos näin tapahtuu!


      • surroundi
        1-1 lopputulos kirjoitti:

        Enempää maaleja ei valitettavasti tehdä. Syön pääni, jos näin tapahtuu!

        No maistuikos..? Ja paljonkos hävisit..??


    • anti-HJK

      1-2.. ähhähhää ähhähhää ähhä-ähhä-ähhähhää...JEEESSSHH!!!

    • bet-at-home.com

      Antavat tähän tän päivän otteluun jopa 7,0 kerrointa HJK:lle...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      59
      5940
    2. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      79
      3369
    3. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2581
    4. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      40
      2145
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      20
      2095
    6. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      162
      1843
    7. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      6
      1649
    8. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      83
      1242
    9. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      20
      1226
    10. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      81
      1085
    Aihe