Hei!
Olen jo pitemmän aikaa yrittänyt etsiä ikäistäni seuraa (15), joka ei käytä alkoholia, tupakkaa tai muita huumaavia aineita. Ongelma vain tuntuu olevan se, ettei ketään tunnu löytyvän... olen päätynyt huomaamaan, että kaverini käyttävät alkoholia, eivät kovin usein, mutta kumminkin. Toivoisin, että sellaisia nuoriakin löytyisi, joidenka kanssa voisi olla ilman paineita käyttää alkoholia tai tupakkaa. Haluaisin tutustua uusiin ihmisiin, joten jos olet sellainen niin pistä kommenttia :)
Absolutisti nuoria jossain - niin missä?
No Worries
2
177
Vastaukset
- nimitön
no voi harmi :( ite sinun ikäisenä olin samassa tilanteessa kun "alkoholittomia" kavereita ei ollut. nyt 25 vuotiaana niitä on alkanu tulla enemmän vastaan. mutta toivottavasti löydät päihteetöntä seuraa :)
- absolutistibokser1
Moi! Et ole ainoo hyvä,että sulla absolutismi linja se vaatii jo itsekuria. Itse urheilijana( nyrkkeilijä) en voi pilata kroppaani semmosilla paskoilla,joten myös absolutisti. Niin ja 15v. Jos kaipaat jutteluseuraa niin onnistuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.326907- 424281
- 193581
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1843430- 122477
- 302435
- 262004
- 1631975
- 381966
- 1051402