Olimme kaverini kanssa niillä ja katsoimme american pie 6 yhtäkkiä kaverini veti housunsa alas ja mälläsi minun naamalle ennenkuin ehdin edes vilkaista.
Hänen kyrpänsä oli pystyssä kuin omani joten menimme sänkyyn ja aloimme runkata ristiin. Hetken kuluttua kaverini Tony haki hänen isän kaapista kondomin ja laittoi sen kyrpäänsä.
Panimme kunnes huomasimme että kondomissa oli reikä, säikähdimme ja hän rupesi nuolemaan mällejäni minun kyrvän juuresta.
Kuulimme kun hänen isänsä tuli autolla kotiin ja lopetimme panemisen.
puettiin vaatteet päälle ja sen jälkeen en ole nähnyt kaveriani 3 päivään mitä minun pitäisi tehdä??!!?? olen 13.vuotias?!?!!?
Anaaliseksiä kaverin kanssa!!
Verneri98
0
690
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285