hän näyttää Sirkka-Liisa Anttilalta?
Onko ihmiselle eduksi,
jos..
1862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Tuomioja kuin puliukko
Kiviä takin taskuun kulkisi suorassa edes.
Sirkka-Liisa Anttilalta on yksityishenkilö. Kuin mekin palsta punikin kanssa.
Vaikka ei mekään niin komeita olla. Eihän !
Ministereistä tiedä, mutta onko ihmiselle eduksi, jos näyttää Sirkka-Liisa Anttilalta? Tuolta kepulaiselta ex-ministeriltä.
http://www.sirkka-liisaanttila.fi/kukaolen.php
Voi keskonen sentään.
Kysy Urpilaiselta, joka alkaa näyttää samalta ja valehtelee jatkuvasti?
Sika-Sirkka ja kauniit rinnat!
Kirjoittanut: Inventine http://galleria.suomi24.fi/Inventinehttp://galleria.suomi24.fi/Inventine/ Tänään / klo 19:54
Sirkka vain kaunistuu vanhetessaan, samoin rintansa ovat todella upeat. Ei ole luin tyhjät rukkaset, (erään narsistin mötkön
Urpilainen ei näytä edes Lehtomäeltä vielä. Siitä tulikin mieleeni, onko ihmiselle eduksi, jos näyttää ex-ministeri Lehtomäeltä?
Valehtelooko kuin kepulainen todistajana?
Anttila tuomittiin perättömästä lausumasta (väärä vala todistajana) veljensä oikeudenkäyntiin liittyen 1965. Anttila tuomittiin puolen vuoden vankeusrangaistukseen.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200808268167020_uu.shtml
Mitä yhteistä on IPU:lla ja kepulla? Kumpi olet?
On eduksi, varsinkin vannoessa oikeudessa valaa;-))))
Huonomminkin voisi olla. Jokohan "isänmaallinen" Kiviniemi on Paven kirjan lukenut?
:D
Jo on kepukaunakoilla jutut.
Sitä se teettää kun ylläpito lähettää pervoaloitukset suoraan poliisin käyttöön.
http://www.youtube.com/watch?v=gA9d0WrR82U
Poliisille entuudestaan tuttu?
http://www.iltasanomat.fi/vaalit2011/erkki-tuomioja-poliisiauton-takapenkilla---katso-kuva-vuodelta-1970/art-1288380655724.html
Sotilaspassinsa polttaja
Nyt Ulkoministeri ???
Äkkiä ne lähettää uuden, jos katsoo sen minulle tarpeelliseksi.
Ja reservin ylikersantti.
Ulkoministeri kyllä, mutta ei sotilaspassin polttaja. Linkittämäsi kuvakaan ei liity kyseiseen tapahtumaan, jossa mm. kepulainen kirjailija julkisesti sotilaspassinsa poltti.