Uskon, että tätä palstaa käyttää max 20 henkilöä. On homoa, pikkumunaa, naisena esiintyvää typpikullia -siis ääliöitä joka lähtöön.
Mutta kertokaapas ikänne ja aauonpaikkanne vakituiset sankarit?
Mutta kertokaapas ikänne ja aauonpaikkanne vakituiset sankarit?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miksi käytät nikkiä Vieraileva stara, kun sinähän olet palstan vakiopösilö höpöttelemässä joka päivä niistä 13.5kakkosista.
Tuota "kirjoitustyyliä" ei voi väärentää:D
Nimimerkkisi kyllä vaihtuu, mutta jutut säilyy.
Vastaisin noihin kysymyksiin, mutta nyt en jaksanut lähteä apteekkiin luetuttamaan tuota kirjainten sekamelskaa.
Taitaa olla tuo Vieraileva stara (vaikka aika vakiostarahan tuo taitaa täällä olla...) vähän ihastunut suhun H-X, ja siksi haluaa tietää minkä ikäinen olisit ;)
Kuules eunukki; olen joo palstan suhteellisen vakikäyttäjä, mutta on täällä monia muitakin, jos et ole sattunut vitun uuno sitä tajuamaan vielä tämän vuosia kestäneen paskanjauhuharrastuksesi tiimellyksessä?
MInä siis luen täällä sinun ja tuon toisen sekopään vuodatusta isoista, mutta harvemmin kommentoin. Nimim. vieraileva stara siis siksi!
-Olet muuten saatnan rasittava homo, ja se selittää aika paljon miksi teitä homoja vihataan: te olette helveti röyhkeää lössiä!
Homojen tulisi pitää matalaa profiilia ja paukuttaa toisiaan perseisiin ihan hissukseen -mutta ei, te revitte silmät päästä!
Menkää omiin piireihinne j jättäkää tämä palsta rauhaan!
Ei täällä ole mitään homorajoitusta ja en todellakaan ole eunukki:D
Eikä meitä homoja enää vihaa kuin kristilliset ja tyhmimmät persut. Valitse siitä...
Ja mitä hauskaa sitten keksii, jos tämän palstan rauhaan jättäisi. Täällähän on lähes joka päivä tappohauskoja nykerösepustuksia... Mä tykkään.
Paranna meidän homojen mainetta ja mene pois.
Harva kristillinen vihaa homoja tai edes tuomitsee Räsäsenkään vertaa, eikä taida olla paljoa persuissakaan. Harvat vihaajat taitaa elää netissä.
Mihkäs lasket itse kuuluvasi....oisko pikkumunainen ääliö??
Veikkaan että arvoisa vaahtoaja laskee itsensä nykerömunaisiin ääliöihin jotka esiintyvät välillä naisena. Silti selkeää kaappihomoutta havaittavissa.
Sittenhän meitä on kaks:)