Urpilaisen erottava heti,

vakuus vaatimukset, pahimmillaan poru vakuuksista voi kaataa koko Kreikan lainapaketin ja asettaa Kreikan tulevaisuuden jälleen kyseenalaiseksi. Maailmantalouden kannalta tämä merkitsisi hyvin synkkiä uutisia.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

peli loppuun, eiköhän tuo tuosta lähde.

Äänestä
  • voiko missään kyödä vetoa ???

    Äänestä

Kyllähän se oli Kreikka joka hommat ryssi ,ei Suomi.
Jutta joutas kyllä kreikalle lahjoittaa,olis nähty ilman juttaa tuokin homma PALJON HALVEMMALLA.

Äänestä
  • MAKSAA !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja peruttava kirjoitti:

vakuus vaatimukset, pahimmillaan poru vakuuksista voi kaataa koko Kreikan lainapaketin ja asettaa Kreikan tulevaisuuden jälleen kyseenalaiseksi. Maailmantalouden kannalta tämä merkitsisi hyvin synkkiä uutisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu