Kyseessä on todennäköisesti äitiinsä samaistunut pakkomielteinen psykopaatti, joka on latentti homoseksuaali ja vihaa naisia.
Siis eräänlainen täysluuseri, joka tuskin pystyy sukupuolisuhteisiin ja joka joutuu häpeällisesti tyydyttämään tarpeensa, kajoamalla pikkutyttöihin.
Murhaamisessa on kyse projektiivisesta samaistumisesta, jossa murhaaja asettaa uhrin lapsiminänsä symboliksi, jonka tämä sadistisesti murhaa, saaden seksuaalista mielihyvää fantasioiden itsensä omaksi äidikseen. Murhaaja siis tavallaan murhaamalla oikeuttaa oman äitinsä piittaamattomuuden murhaajan omista tarpeista, kun murhaaja oli vielä vauvaikäinen.
Tämänkaltaisilla murhaajilla on 6-12kk ikään sijoittuva trauma, jonka oikeutusta hän hakee patologisesti todellakin nauttien toimestaan seksuaalisesti.
Siis eräänlainen täysluuseri, joka tuskin pystyy sukupuolisuhteisiin ja joka joutuu häpeällisesti tyydyttämään tarpeensa, kajoamalla pikkutyttöihin.
Murhaamisessa on kyse projektiivisesta samaistumisesta, jossa murhaaja asettaa uhrin lapsiminänsä symboliksi, jonka tämä sadistisesti murhaa, saaden seksuaalista mielihyvää fantasioiden itsensä omaksi äidikseen. Murhaaja siis tavallaan murhaamalla oikeuttaa oman äitinsä piittaamattomuuden murhaajan omista tarpeista, kun murhaaja oli vielä vauvaikäinen.
Tämänkaltaisilla murhaajilla on 6-12kk ikään sijoittuva trauma, jonka oikeutusta hän hakee patologisesti todellakin nauttien toimestaan seksuaalisesti.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Karoliina on seksiorjana lähi-idässä, pienikalloisten muslimien kynsissä.
Ei ole, mutta sut sinne pitäis viedä.
Karoliina on jossain kellarissa vankina, mutta todennäköisesti aika lähellä katoamispaikkaa. Raiskaripervohan voi tosin hakea uhrejaan pitkänkin matkan päästä. Voi, kunhan sekin mulkku jää vielä kiinni, niin sen muniin pitäisi kaataa väkevöityä mustaa lipeää, sitten ei enää raiskaa.
Sen verran on muslimeja jo Suomessakin, että luultavasti jonkun kapeakalloisen Muhammedin kynsissä kebab-kellarissa.
Se muslimi p.aska kun jää kiinni, sen jälkeen suomen miehessä nousee talvisodan raivo. Sitten niistä tehdään selvää.
Totta.
epäilen, että tekijöitä on vähintään kaksi. Näin kaappaus ja poistuminen paikalta käy sujuvasti.
KKK:lla on paha maine, mutta sen aika tulee taas ja täysin aiheesta.
Jättäkää profiloinnit ammattilaisille.
Aika ajattelematonta Karoliinan sukulaisia kohtaan kirjoitella tuollaisia hirveyksiä joita olette tänne kirjoitelleet. Häpeäisitte edes, taukit.
Varsinainen pöllö.
No niinhän sinä olet
TAUKIT EIVÄT OSAA EDES HÄVETÄ !
Late Lapista. SSSS Ry!
Late taas kommentoimassa. Mielipiteesi ovat täysin sieltä, mihin aurinko ei paista. Sitten typerät juttusi ovat niin täynnä kirjoitusvirheitä että sääliksi pitäisi käydä, mutta ei käy. Eihän tuollainen torniolainen insestin tuotos voi oppiakaan kirjoittamaan. Siellä teilläpäin kaivetaan nykyään maametalleja. Sieltä toivottavasti saataisiin sinullekkin nikkeliannoksesi. Vedä itsesi siihen mustalaismersusi hinausköyteen.
JAAHAS ! TÄTÄ EMÄ TAUKKIA , kommenttini kolahti heti nilkoille !
Eli osui ja upposi!
Late Lapista. SSSS Ry!
Olen helpottunut, että yksittäisistä tytöistä nostetaan tällainen haloo. Toista se on muslimi-maissa, jonne täältä länsimaista kaapatut tytöt yleensä päätyy.
Täytyy kyllä sanoa että tamperelaiset aika saamatonta porukkaa. Varsinkin katoamispaikan lähialueen asukkaat oikeita vetelyksiä. Luulisi jo oman turvallisuuden takia joukkovoiman heräävän ja ihmisten alkavan etsiä tyttöä tai kännykkää talkoo voimin. Mutta ei. sisällä istutaan peukalo p***ssä. No toivottavasti seuraavan katoaja ei ole lähiomainen.
Tampereella ei aurata edes pyöräteitä talvella.
aurejärveen sukeltajia etsimään sinne upotettuja kalansyöttejä ja kaikki mustat audit tutkintaan.
Toivottavasti tutkitaan mitä Pia-raiskaajasurmaaja teki tuona yönä.
Harri Leppinen sai 20 vuoden vankeusrangaistuksen Pia-nimisten tyttöjen (sarja)murhaamisesta 90-luvulla... vapautui vuonna 2004, istuttuaan 8 vuotta. Sama mies todennäköisesti myös 87 vuonna tapahtuneen Sari Liinaharjan raiskauksen ja murhan takana, koska tekotapa oli identtinen Pia-murhien kanssa.
Tampereella käytetään mustia nahkatakkeja heinäkuussa?
"Erikseen poliisi pyytää havaintoja kahdesta tummatakkisesta mieshenkilöstä"
http://poliisi.fi/poliisi/pirkanmaa/home.nsf/PFBD/966F5E1C311F0702C22578F1004A1172
Sieppausyrityksiä ennenkin Tampereella
http://www.radio957.fi/index.php?mw=sieppaus&option=com_sbsarticle&tmpl=blog&cat=1&cid=12528
http://www.alibi.fi/uutiset/poliisi-pyytaa-vihjeita-yritettiinko-3-vuotias-lapsi-siepata-tampereella
http://kaksplus.fi/keskustelu/plussalaiset/mitas-nyt/1972988-tuntuu-kauhealta-kun-se-tyton-sieppaus-ja-raiskaus-tapahtui-ihan-asuintalomme-vieressa/