Stalin tykkäsi aika nuoresta?

Oliko kysymys tiukkuudesta vai mistä nimittäinen Stalin nimittäin naida rynkytti Nadezhaa jo kun tämä Svetlanan äiti oli vasta kuusitoistavuotias apulainen. Joidenkin tietojen mukaan Bronstein ja Uljanov saivat myös tältä namia. Ensimmäinen eukko Ekaterina oli myös ollut alle 18v ensimmäisen yön aikaan. Lidijan nussiminen Siperiassa on aivan liian tunnettua.

Pervo piti siis joka nuoresta tiukasta vitusta johon oli tullut vasta karvat tai sitten vanhasta väljästä kuten Kuzakovasta.
8207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mikä tieteellisyys, mikä analyyttisyys. Meiltä löytyy tutkijankammari, tuletko?

Äänestä
  • Löytyykö juutalaista pillua? Tarjoaako siskosi Hanna ja Polina mullekin kun Molotov ja Heidegger saivat niiden isoäideiltä.

    Äänestä

Hitler pisti paremmaksi, hän pani sisarentytärtään! Hitlerin seksielämä oli muutenkin perverssiä, luonnonvastaista. Pissakakkaleikkejä, ei hän normaalista seksistä pitänyt. Sairas yksilö kaikin tavoin.

Äänestä
  • Emil Maurice se sitä alaikäistä tyttöä yritti panna. Kiero pervo käkkäräpää kun oli. Tai nooh olihan Geli yhdeksäntoista kun näki vanhan vetreän Eemilin.

    Äänestä

  • Hitler oli impotentti ja neitsyt kuolemaansa asti

    Äänestä

eikö se jammu hitler nussinut omaa äitiäänkin ja sit sitä siskon tyttöä ja muita sukulaisiaan sitäkös ne juutalaiset oli kauhisteleet niin hitler suuttu.hyi sika piru pakana kyllä se piru sitä nussii

Äänestä

Ja täällä taas suomalaiset vanhat pojat haaveilevat kiihkeästi. Suomalaisten sotaisuus ja juoppous karskeine kiroiluineen ja kylätappeluineen ei ole koskaan oikein vedonnut naisiin, josta syystä kansa onkin jäänyt melkoisen pieneksi.

Stalinilla taas oli komean miehekkyytensä lisäksi myös herkkä, naisiin vetoava puolensa, ja hän voittikin runonlausunta kilpailuja. Lukuisat naiset ihastuivat häneen ja lähettivät hänelle kirjeitä. Enemmän kuin Mannerheimille, Paasikivestä puhumattakaan.

Äänestä
  • ” Lukuisat naiset ihastuivat häneen ja lähettivät hänelle kirjeitä. Enemmän kuin Mannerheimille, Paasikivestä puhumattakaan.”

    Ja ennen kaikkea: eihän nämä suomalaiset lällyt koskaan saaneet tapatettua 20 miljoonaa omaa kansalaista kuten miehekäs Stalin teki! Kun sitä miettii voi Tarkkispoika todistaa Agit prop-yhtyeen laulun sanoin: ”On jotain mikä innostaa ja hymyyn vetää suun...”!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kumisapas mies tur b kirjoitti:

Oliko kysymys tiukkuudesta vai mistä nimittäinen Stalin nimittäin naida rynkytti Nadezhaa jo kun tämä Svetlanan äiti oli vasta kuusitoistavuotias apulainen. Joidenkin tietojen mukaan Bronstein ja Uljanov saivat myös tältä namia. Ensimmäinen eukko Ekaterina oli myös ollut alle 18v ensimmäisen yön aikaan. Lidijan nussiminen Siperiassa on aivan liian tunnettua.

Pervo piti siis joka nuoresta tiukasta vitusta johon oli tullut vasta karvat tai sitten vanhasta väljästä kuten Kuzakovasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu