Soinista tulikin ennustava mustalais eukko?

Onko soinista tullut mustalais eukko kun se powwoo kokoajan ja huutelee sieltä puskasta 500 000 euron kk.liksalla sekä hirnuu isohko maha pystyssä kun rahaa tulee powwoomisella?
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on parempi SINULLE että olet hiljaa !
kuka sen tietää vaikka mahasi on tynnyri :/

Äänestä
  • Mite sie miul alat powwoomaa mie vaa ihmettele ku toisetki powwoo ja rikastuu powwoomisella.
    P.S. Onko kivaa kun saa kulkea juventus huivi kaulassa snägärille hakee lisää mättöö?

    Äänestä

Älä sure. Jutta ja Jyrki hoitavat maamme asioita aivan kuten haluavatkin. Kaikki on kansan hyväksi. Jopa heidän palkkansa maksaa hyvä kansa.

Äänestä

tulisi viedä kenties ennemmin tietoa kuin satua niille, jotka tarvitsee mm. Somaliaan. Jos olisi maailman rikkain ihminen itse, niin tekisin. Ja ihan hyvää hyvyyttä.

Äänestä
  • Sinne somaliaa vaan kaikki uskovaiset hihhulit parantamaan somaliaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hai mie powwoon kirjoitti:

Onko soinista tullut mustalais eukko kun se powwoo kokoajan ja huutelee sieltä puskasta 500 000 euron kk.liksalla sekä hirnuu isohko maha pystyssä kun rahaa tulee powwoomisella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu