Toivottavasti

kärsi edes perkeleellisiä kipuja ennen kuin kuoli.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinpä. Onneksi sama kohtalo on pian edessä muillakin konkariporvareilla, harmi vain että tilalle tulee vielä pahempia nilkkejä. Toivotaan kuitenkin että ongelma saadaan hoidettua tavalla tai toisella.

Äänestä

Ei ole hyvä toivoa kenellekkään pahaa! Mitä tämä Holkerikin on sinulle tehnyt?

Äänestä
  • ihan tarpeeksi että riittäis toisillekin jaettavaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se Holkeri kirjoitti:

kärsi edes perkeleellisiä kipuja ennen kuin kuoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu