Lilliputtinilla on sinulle asiaa!

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HAHAHAA nauraisi Putin sinulle jos näkisi juttusi. Sielä on rahaa ja aseita, mitk taas puuttuu Suomesta. Suomessa on vaan tyhmiä jotka valittaa ulkomaalaisista ja kreikan maksuista!!! Putin sanoisi sulle kuka sen kissan hännän nostaisi kuin kissa itse.

Äänestä

Ryssa on aina ryssa vaikka voissa paistais.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vladimir Putin kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=hW4mBKiPq9Q

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu