On se nyt vasurit ikävää

kun nyt jo Ranskan vasemmistokin haukkuu teitä - kun se puna-Jutta meni munaamaan koko homman.

Ei siinä tarvitse enää muuta sanoa,kuin että vasemmisto ei vaan osaa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eihän Jutta ole persu. Ja persut oikein käy vasureista, vaikka kannattavatkin omistusoikeuden rajoittamista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hah hah kirjoitti:

kun nyt jo Ranskan vasemmistokin haukkuu teitä - kun se puna-Jutta meni munaamaan koko homman.

Ei siinä tarvitse enää muuta sanoa,kuin että vasemmisto ei vaan osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu