Immonenkin asettunut Soinin taakse.
http://www.kaleva.fi/uutiset/oulu/immonen-haluaa-soinin-presidentinvaaleihin/909863
Soinia tukee MONI!
http://www.kaleva.fi/uutiset/oulu/immonen-haluaa-soinin-presidentinvaaleihin/909863
Soinia tukee MONI!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Juuri Immosen tukea kaivattiinkin. Hyvä, Nyt Soinin kannatus laskee netisestään. YESS!
Niinhän sitä hörhöt luulee ja sehän se paras valttikortti onkin. Itsevarmat maansa myyjät tipahtaa orsilta kun Soini valitaan ekalla kierroksella jos kisaan lähtee. Sen jälkeen hysteriaa löytyy hallituksesta ja voipi olla ettei siltä pariin viikkoon saada selvää sanaa. Muuta kuin kak.. kak ..kakka.(Katso youtube: velipuolikuu rajaneuvottelu). Kun järkytyksestä ovat selvinneet alkaa armoton perussuomalaisten nuoleskelu kokoomuksen ja demarien leiristä.
Muut meinaavat pettää Soinin mutta Immonen seisoo esimerkillisesti johtajan takana.
.
Saadaanko Sormon salaisista kansioista tukea ehdokkuudelle??????
.
Immosen älykkäitä lausuntoja tuossa Kalevan jutussa:
Toimittajan kysymys: "Olet arvostellut hallitusohjelmaa, mitä pitäisi tehdä"?
Immosen vastaus: "Yli varojen eläminen huolestuttaa, tarvittaisiin TIUKEMPIA SÄÄSTÖJÄ muun muassa MAAHANMUUTOSTA, KEHITYSAVUSTA, PAKKORUOTSISTA, YRITYSTUISTA, KULTTUURISTA ja ILMASTOHÖSSÖTYKSESTÄ."
SS kansaneduSStaja Immosella on todella hienot ja älykkäät talouSSpoliittiset SS linjat. Näillä opeilla saadaan köyhä kansa helposti taas nostettua pinnalle. Hienoja, yksilöityjä SS reseptejä, jotka kantavat Isä Soinin kannatuksen varmasti alle 5%:tin.
Ei Soinista Presidenttiä !!!.
Soini tarvitaan aivan muualla kun jonninjoutavassa virassa, muka maan päämiehenä.
Ehdokkuudelle tiukka EI !!!
Soinihan oli presssaehdokkaana 2006. Miksi hän oli kovasti tyrkyllä pSS ehdokkaana, jos "virka on turha"??? Eikö persujen takkien hyrräämisellä ole mitään rajaa???
Soini tarvitaan puolustamaan presidentin valtaoikeuksia!