Jaahas, että näin se alkaa.
Kun kehoitetaan menemään muualle häiritsevän käytöksen mukaan (rukoilemisen) niin tulisieluisuus rehahtaa ja sitten meidän tietenkin tulee suvaita tälläinen käytös.
Moskeija on heile rukoilemista varten ei lasten sisäleikkipuistot,mihin tämä heidän häiritsevä meitä muita kohtaan vielä johtaa?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011090114300785_uu.shtml
Uhkailivatko tulisieluiset terrorismilla,sitä ei uutinen kerro.
Kun kehoitetaan menemään muualle häiritsevän käytöksen mukaan (rukoilemisen) niin tulisieluisuus rehahtaa ja sitten meidän tietenkin tulee suvaita tälläinen käytös.
Moskeija on heile rukoilemista varten ei lasten sisäleikkipuistot,mihin tämä heidän häiritsevä meitä muita kohtaan vielä johtaa?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011090114300785_uu.shtml
Uhkailivatko tulisieluiset terrorismilla,sitä ei uutinen kerro.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Äläpäs nyt turhaan siinä raivoa,eivät he tarkoittaneet mitään pahaa!
http://www.youtube.com/watch?v=4Kk0rWEvLKA
En minä raivoa,raivoan sitten vasta itsepuolustukseksi.
Minun yritykseni lattialla ei yksikään pyllynhaistelija huuda Allahiaan se on varma.
Eivät tarkoittaneet pahaa rukoillessaan profeettaansa joka raiskasi lapsen?
Sehän ON pahaa.
Ehkä niitä moskeijoita ei ole tarpeeksi että kaikki mahtuisivat sinne. haluaisitko niitä rakennettavan lisää?
Ei kiinnosta heidän mosgayjoindensa riittävyys,yleiset paikat vain eivät ole rukoiluille oikea,rukoilkoon kotonaan.
Ja en halua yhtään moskeijaa rakennettavan Suomeen ettei käy kuin Ruotsissa jossa muslimit puukottavat koiria moskeijojen läheisyydessä.
Ongelma on että kaikki haluavat kuulla sen saman imaamin yhtä aikaa. Siksi menevät kaduille tukkimaan tiet.
Niille on niin hirveän tärkeää saada heti kuulla miten seuraava vaihe maan valloituksessa suoritetaan...
http://sixthcolumn.blogspot.com/2006/05/25-point-project-for-100-year-plan-of.html
Koska ne rupee käymään töissä?
He ovat "Töissä" palvelevassa Allahia ja KELA maksaa palkan.
Hop Allah Hop Jalla Jalla Lop HopHop Allah Akubar Lop HopHopHop Hop Allah Hop Jalla Jalla Lop HopHop Allah Akubar Lop HopHopHopLop
Miksi pedofiilin palvelijat yleensä olivat lastenleikkupuistossa?
Mitä se sulle kuuluu? On meillä pedofiileilläkin oikeus olla siellä leikkipuistossa, yhtälailla kuin teillä rumilla ja tyhmillä maajusseilla.
Mustanaamainen loisiva kusipää on näköjään pitkään töissä, tänäänkin.
Aika Homoa tuo RIVISSÄ PYLLISTÄMINEN !
Ei ole,mielestäni pedofiileja tai pedofiilia esikuvanaan pitäviä ei saisi päästää lähellekkään lapsia,kouluja,leikkialueita jne.
Olen muslimi maanviljelijä. Mitä muslimi sanoi toiselle? -Mullah on suurempi kuin sullah"!
Koraani: lapsen kanssa voi avioitua ja erota 3 kuukauden päästä. Tämä koskee myös lapsia jotka eivät voi tulla raskaiksi..
Liittyykö tuo muslimien vimmattu perheenlisäys tähän? Että olisi varmasti tarpeeksi (4 lasta per aikuinen mies vuodessa) lapsia jonka kanssa miehen kamut voivat avioitua kolmeksi kuukaudesi lapsiseksiä varten?
Muistakaamme myös että muslimi saa olla aviossa 4 vaimon kanssa samaan aikaan, niin pedofiliasta on tullut muslimien pääasia, joka ajaa kaiken muun edelle.
Kuinka ne jaksaa kuunnella neljää vaimoa
Aiii aijj ketjun paras toi Hop Allah Hop Jallah....:D !!!!
ei meinannut naurusta loppua tulla.
n eekerihomoja :))yäk :))
Tulisieluiset muslimit ovat sata kertaa vahvempia henkisesti kuin suomalaiset. Heidän uskontonsa on osa elämää, se on siis niin tiiviisti osa heitä ettei esim. kristinuskoiset sitä osaa kuvitellakaan. Ja nyt kun suomalaisistakin valtaosa alkaa olla ateisteja, ei ole vahvaa henkistä kanttia koska luja usko jumalaan antaa valtavasti voimaa kestää kaiken ja antaa myös sisua. Sillä maamme pärjäsi vielä sodassa Ryssänmaata vastaan, nyt emme pärjäisi.
Muslimit ovat niin lujia uskoonsa, että he ovat vahvoja kannassaan, haluavat ottaa vääräuskoisten maat haltuunsa ja pakkokäännyttää ajastaan uskontoonsa tai orjuuttaa. Ja jos joku kaffiri (vääräuskoinen koira) erehtyy kieltämään vaikkapa rukoilemishetken pitämisen leikkipuistossa, saa vihat päälleen ja ovat valmiita vaikkapa tappamaan. Veitset heillä on lähes jokaisella mukanaan ja osaavat vieläpä sitä käyttää eli leikata kaulan auki.
On sataprosenttinen fakta, että Suomi on islamilaisten lakien mukainen valtio 50 vuoden kuluessa. Omat päättäjämme tuhoavat maamme, eivät nössöydessään mahda muslimien vaatimuksille mitään vaan joustavat kaikessa. Armeijakaan ei jatkossa pärjää koska määrärahoja supistetaan koko ajan ja poliisi on nykyisin myös nössö mamuille.
Ep oo muslimeillakaan helppoa. Kumarrus yhteen suuntaan on pyllistys toiseen suuntaan .
Ja itse asiassa kun he kumartavat Mekkaan päin he samalla näyttävät Mekkaan persettään ;)
Tuo on aivan totta erityisesti silloin kun ovat täsmälleen toisella puolella maailmaa. Silloin pyllistys Mekkaan on aivan yhtä lähellä kuin kumarrus
En näe rukoilemisessa mitään pahaa, kunhan seremonia suoritetaan niin, ettei aiheuteta häiriötä (meteliä), eikä olla muiden tiellä.
Niimpä ei ole Suomalaisen perinteen ja tapojen mukaista pitää uskon menoja muualla kuin omissa ennalta ilmoitetuissa tilaisuuksissa. Maassa maan tavalla tai maasta pois. Ihan vaan vapaasti voitte kokeilla mitä seuraa, jos menette noihin Islamilaisiin maihin pitämään julkisille paikoille "Virsien laulu ja rukoustilaisuuksia" montako teistä palaa takaisin reissulta?
Lasten piti mennä kiipeilyradassa tunnelin läpi, mutta tunnelissa pyllisteli aikuinen
Miksi ne juuri HopLoppiin meni. Maksoiko kunta Hoplopin?