Henrik Holappa presidentiksi!

Henrik Holapasta Suomen seuraava presidentti! Hänellä on kansanjohtajan ominaisuuksia ja on kansallisrunoilijan veroinen mies johtamaan tätä maata! Hail Holappa! Hail Johtaja!

Terv. Ikuisesti uskollinen Johtajalle!
6189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ns. holapoidit ovat olemassa pilatakseen kansallissosialismin maineen ja siinä sivussa leimatakseen myös kaiken muunkin kansallismielisen opposition hommalaisuutta, sisulaisuutta, perussuomalaisuutta, halla-aholaisuutta, fjordmanilaisuutta ja breivikiläisyyttä kohtaan. Holapoidien avulla systeemi voi lisäksi tarpeen vaatiessa pelotetella rahvasta äärioikeistoterrorismin uhalla. Holapoidismi on tullut systeemin kannalta kuin tilauksesta, niin kuin hommalaisuuskin, jota holapoidismi tukee ja pönkittää omalla idiotismillaan.

Kuvaavaa on se, että Hommassa Kai Murrokseen suhtaudutaan samaan sävyyn kuin Holappaan, vaikka kyse on aivan eri kertaluokan henkilöistä. Hommassa on pystytty salaamaan ja kuoliaaksi vaikenemaan, että kansainvälisisti arvostetuin suomalainen nationalisti-intellektuelli ei suinkaan ole Gates of Viennan neokonservatiivien ja sionistien lemmikki Halla-aho vaan vallankumousmies Murros, joka on tunnettu Euroopan kansallismielisissä piireissä - siis niissä oikeissa, ei neokonnien soluttamissa "antijihadismin" mätäpaiseissa - jo siihen aikaan jolloin Halla-aho ei ollut muuta kuin "Trojanda" Suomen Sisun palstalla.

Äänestä
  • Suomi24 isämaallisuus seuraa Murrosta. support kvlt

    Äänestä

Tuo oli mahtavasti sanottu! Onko Kai Murros Johtajamme? Hail Murros! Hail Johtaja!

Äänestä

Joka jätkä ylös! Kolmannella Murrokselle! Hail Murros Hail!

Äänestä

Holappa on säälittävä pelle. Vähän korkeammat tahot ovat jo osoittaneet miten asiat täytyy panna kuntoon ja kuinka vaikutusvaltaa oikeasti saadaan. Vaikutusvaltaa ei todellakaan kerätä netissä öyhöttämällä ja kuolemaantuomitulla natsiaatteella ratsastamisella. Holapan kaksi viimeisintä artikkelia, joita ei voinut lukea kuin hymyssä suun, osoittavat Holapan täydellisen irtautumisen todellisesta maailmasta. Kukapa tosin tietäisi missä maailmassa Holappa oikein elää, vähintääkin vahvojen psyykelääkkeiden maailmassa... Pian ja hyvin pian Holappa ja tämän lapselliset hännystelijät ovat historiaa ja vain huono muisto kansallismielisessä skenessä.

Äänestä

Tuo oli tosin hyvin sanottu! Mutta kuka on Johtajamme? Hail Johtajamme! (?)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pro-Holappa kirjoitti:

Henrik Holapasta Suomen seuraava presidentti! Hänellä on kansanjohtajan ominaisuuksia ja on kansallisrunoilijan veroinen mies johtamaan tätä maata! Hail Holappa! Hail Johtaja!

Terv. Ikuisesti uskollinen Johtajalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu