Vaimoni ei tykkää sadeasufetissistäni mutta vietän ihanaa vapaapäivää sadehousut jalassa ja käyn suihkussa koko ajan sadepöksyissä. Pvc vasten ihoani on ihaninta mitä tiedän.
Sadehousut jalassa
Rainy day
6
476
Vastaukset
- freak bitch
Aivan upeeta..ootko kokeillut sukeltajan pukua? tai märkäpukua..jotkut laittaa jopa koko roppaan säilytyskelmua tiukasti ympäri..yeah..Kokemuksia ja elämyksiä!
- singing in..
mutta MÄ tykkään! Missä me nähtäis?
- chantelle living
ITS RAINING MAN! -HALLELUJA...The WeatherGirls hyvä biisi...tykkäisikös myös pikku piiskan livautuksesta peffallesi :?
- rainy day
Olettekos miehiä vai naisia? t. Rainy day
- n n n
Nimimerkit kyllä viittaa naisiin..
- JK
VAI IIN
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1963969Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t562817Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881403Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181276Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101219Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20201011- 46984
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt228934- 49926
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi5868