SJP yrittää esittää niin muodikasta että, mutta tukka on kuin harakanpesä. Jos yläkerta näyttää tuolta, en odottaisi liikoja alapäältäkään. Ainoa kaunis, puhdas, siisti ja fiksu on sarjan roolihenkilö Charlotte.
SJP:n hiukset
Tiukkapipo
4
1899
Vastaukset
- ---
olet ääliö.
- piia
kaikennäkösiä ne päästääkin telkkariin riehumaan nykyään.
Ainoa asiallinen täällä foorumilla tänä yönä on ollut tiukkis.- spj
tiukkapipo ja piia voitte painua arabiaan jossette halua nähdä tv:ssä minkäänlaista nesteenvaihtoa. vitun huoranpenikat ootte tekopyhiä ääliöitä jotka vois palotella nikkei-veitsi sarjalla alimpaan helvettiin.
- ...
Kuten jo otsikkokin kertoo, taidat olla kateellinen vain :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823263
- 922945
- 532212
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201655- 191544
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81497Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181395Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351325Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61268