Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Martinan kuvat julki

33289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuka järkevä mies tuota kumitissiä viittii katella,karsea akka

Äänestä

tuo on niin ruma tuo akka..ja ennen kaikkea tyhmä!

Äänestä

Tyhmä voi olla, mutta ei kai nyt ruma?
Tietty näiden jeesusteloiden mielestä, kun silikonit ovat niin rumat..aina eivät edes tiedä kummat ovat kyseessä. Siihen asti ovat kauniita kun kuulevat niiden olevan silikonit. Mitä helv väliä kummat on jos näyttää hyvältä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dsdswew kirjoitti:

Hieman yllätti Martinan menneisyys.

http://www.seksilehti.fi/uutiset/2011/08/1723-ajattomat-suomalaiskaunottaret-keräilykohteina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu