Kattokaa nyt ton Sergein kallon muotoa sehän on selvä " Alien " sen isosta päästä voi koska tahansa ponnahtaa pienemmät sisähampaat ulos.Ja se sen peruukki on kyllä todella naurettavan näköinen!
Salkkareissa on avaruusolio !
Alien6
12290
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
On sillä pöljällä valtavan pitkulainen pää sen on oltava Alien ja perukki on maailman naurettavin
Sisäkumipää-Seppo on myös toiselta linnunradalta ja entäs se DOW-päinen Antti-tollo poliisi sen silmäthän on melkein kiinni toisissa ,se on Klingoni
Voivoi rassukat, täällä te arvostelette toisia, katellaan sinne peiliin ensin, ennen kun tullaan tänne arvostelemaan. Vai eikö kärsi katsella? Tiedän että teillä on itsetunto-ongelma ja täällä on kiva kirjotella ja yrittää kaikin keinoin olla cooli, mutta aika huonolta näyttää. Voimia. Ai niin, sen mitä itsetunto tarkoittaa löydätte wikipediasta.
Sergeihän on tosi hyvännäköinen ja ihana!
viimeksi näin samanlaisia venypäitä v 1962 jyväs-kinon katsomon eturivissä laitapaikalla ben hur -laajakangaselokuvassa. ja ihan roistoja oli nekin kaikki. lepra heihin sitten iskikin ihan olan takaa ja löi niinkuin vierasta sikaa. vaan sergein kallon ulkomuoto ei oo vielä mitään siihen verrattuna, minkälaista hörhöilyä siellä sisäpuolella kuljeskelee.
Sergein pään sisällä on lehmän kallo?Ja peruukin se osti Hong Kong-tavaratalon löytöpöydältä.
Taas jollain HongKong23 nimimerkillä pillerit sekaisin.
Ei Sergeillä ole peruukkia päässä , sehän on Isben kadoksissa ollut lattiamoppi , Segei-poju vaan värjäsi sen pikimustaksi !
Sergei saa Isbeltä häpykarvoja aina viikottain ja niistä se värjää itselleen uuden peruukin OHO ?
Ihmekös se Isben naapurin puudeli-poika on aina nylkyttämässä Sergein päässä kun ne ovat kylässä Isbellä ja avaruusolio-Sergeillä?
Sergei muuttaa taas Idiootti-Ismon ja hullu-Helenan kommuuniin ja pääsee äiskän ja Issin väliin nukkumaan ja Issi pääsee salaa sovittelemaan Sergein peruukkia ja tekohampaita?
muutenkin niin loistava näyttelijä