Persut on sitä persut on tätä. On rasismia ovat vaikka mitä. Koko päivän. Mutta kunnon perus-suomalainen kestää hän nauraa näille koirille. Mistä näitä koiria sikiää sossun jonostako luusereiden päiväkerhoistako mistä??????
Ainakin eläkepäivät kuluu rattoisasti kun koirat haukkuu. Ovat huvittavaa luettavaa.
Ainakin eläkepäivät kuluu rattoisasti kun koirat haukkuu. Ovat huvittavaa luettavaa.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Lopeta tissuttelu ja käy vaikka lenkillä. Kännisen nauru on tekosellaista.
Älä kaupaa tapojasi ja tule pois sieltä pakaroiden välistä vetämään raikasta perussuomalaista happea.
En ole siis ainut jolla hauskaa tällä palstalla. Vaikka en nyt fanaattinen perussuomalainen olekaan vaikka olen sen leiman tällä palstalla saanut.
Et todellakaan. Kyllä välillä nauru maittaa. Tosin myös jutut on kyllä välillä sitä tasoa, että tekisi mieli itkeäkin.
Minä perus-suomalaisena haluaisin hänet ja olisin ylpeä hänestä.http://3.bp.blogspot.com/_6mrwRv7PtRk/TFu8x-6CUaI/AAAAAAAAEz4/I63J7m_3WWM/s1600/Kenya-Moore-Smooth-7-1024x690.jpg
Ja sitten ihmetellään miksi nukkuvien puolue on korkealla. Hoh hoijaa...
Olisko sikarokotuksilla ollut syynsä. Kepuli kokoomuksen konnuuksia lisätä rokotteisiin narkolepsiaa.
Siis joku järjettömyyden nousu Suomessa ajoittuu juuri sikainfluenssaan. Onko tämä sattuma?
Töppödemut, ketkukokkarit, veltot vasurit, pilvivihreät painaa täällä parastaan. Mikä näkyy surkeutena!
Niiden älykkyyosamärä jää yhteensä alle 50.
Ne on niin tyhmiä, ettei edes naurata.
Niin siis minun mielestäni monenkin vasuri, demari, kokoomus tai vihreiden edustajan ja kannattajan älykkyysosamäärä on ihan hyvä. Älykkyysosamäärävain näyttää olevan heikompi näillä "viisailla" jotka meitä "viisailla" kirjoituksillaan ilahduttavat.