Ankkuri hoitaa tänään homman himaan ja Finaalin voittaja on ilkka .perustelut heini voimat loppuu kesken menee paniikkiin helposti eeva myös voimapuolella heikoilla juha säheltäjä ei auta kiroilu tällä kertaa jarkko jos pääsisi finaaliin olisi ainoa ankkurin voittaja ehokas. Ankkuri Ahti ryhmässä homma toimii yksilökisassa ei pärjää Riikka tahtoa on mutta häviö tulee voima puolella Sari joukkueen heikoin panokset loppuu Ilkka voimaa löytyy ei ole viellä esittänyt parhaintaan finaalissa muilla ei ole mitään mahdollisuuksia lähtee 30.000 euroa Rikkaampana kotiin Tää on vain yhden katsojan mielipide laittakaa oma arvio tähän ketjuun
Voittaja
Kassu
5457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
siis jarkko olisi ruorin ainoa voittaja ehdokas
Uskomatonta, miten joku voi kirjoittaa noin pitkän litanian lähes ilman välimerkkejä. Myös muiden kirjoitussääntöjen hallinnassa on pahoja puutteita. Eihän tuollaista tekstiä jaksa lukea se kuuluisa erkkikään.
Lauseen merkitys muuttuu huomattavasti, jos ei käytetä välimerkkejä oikeissa kohdissa. Kummallista, kun jotkut eivät niitä opi!
että, jotta, koska, kun, jos, vaikka, joka, mikä =näiden sanojen eteen pilkku! ja lause alkaa aina isolla kirjaimella!
jos netissä kirjoittelee isoilla kirjaimeilla, se on huutamista! tiedoks vaa sulle kalkkis!
On Mutta Kyllä Tuntuu Kummalta Tämmönen Puhetyyli Sitä Paitsi Konsonanttia On Vaikea Huutaa Erikseen