Ari Koivunen huomenna YleX klo 13.30

Silhouette 14.9.

9

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • newborn\w/

      Kiitti tiedosta!! Nyt vaan pitänee keksiä jonkinnäkönen sotasuunnitelma et miten vois kuulla ton työaikana ettei mee taas ohi.................... mahdollisuudet on rajattomat........... :D ...............mission silhouette.

    • mitä mieltä
    • .90öiuy
      • kiitti linkistä

        kiva haastis, tässä ei vaan ollut Silhouettea. Kuulin kyllä päivällä ja oli hieno biisi, mutta olisin halunnut kuulla uudestaan.


    • kuuntele Silhouette
      • *****

        Komea biisi. Ari on maailmanluokan laulaja.


      • ............
        ***** kirjoitti:

        Komea biisi. Ari on maailmanluokan laulaja.

        No jep jep. Huikee piisi, huikee ari.


    • ***-

      Nyt on kyllä amoral aivan eksyksissä, ari laula ihan ok, vaikak meinaakin karata kummallisesti jämähtelvän biisin edelle. Eikä biisissä ei ole oikein mitään ajatusta . Sitten kun ottaa ne kaksi muutakin biisiä niin koko homma on täysi sekasalaatti (vaan ei runsauden sarvi) josta ei tiedä miten sitä kuuntelisi.

      • newborn \w/

        No kato..... laitat napit korville ja sit vaan painat PLAY, ja kuuntelet sujuvasti :D Toiset sitäpaitsi tykkää rosollista!! Biisi oli kertakaikkiaan loistava, pojat tehny hyvää työtä, laulu tuli just siinä tahdissa ku se oli varmasti suunniteltu, ja Ari on mussukka.........Juhuu!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      46
      9055
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      103
      6488
    3. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      105
      6186
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      133
      4707
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      165
      4563
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      86
      3152
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      169
      2291
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      65
      2168
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      159
      2116
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      49
      1901
    Aihe