Saksa ja Ranska neuvottelevat Kreikasta

Eikö EU:n ydin enään hoidakkaan muuta kuin maksamisen ?
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen pöljä vain maksumies!

Äänestä

kyllä samatuli mieleen viesti minkä Saksa antoi Ranskankanssa että he yksin neuvottelee ja päättää Kreikkaa koskevat kysymykset muut on pelkästään maksumiehenä tätä tarkoitamme sillä kun sanotaan että saksalaisilla ei ole oikein herkät tuntosarvet huomaamaan mitä mualla ajatellaan asjoista vaan ymmärtävät asja pelkästään omallatavalla.

Äänestä
  • Jossa isot liikepankii juoksuttaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso sanoo pieni anoo kirjoitti:

Eikö EU:n ydin enään hoidakkaan muuta kuin maksamisen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu