MUISTATTEKO KUN CONTROLMAN AMPUI

SUORAAN LENNOSTA PHIPHI SAARELLA JOUKKO TRANSUJA OLI TODISTAMASSA TÄTÄ UROTEKOA
561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nauratti niin pirusti kun huomasin olevani siellä paratiisissa. Itse asiassa kyllä letkuttelin niitä transuja ja vielä maksamatta. Hoh,hoh,hoooooooo Kapi se vaan jaksaa olla tylsä hetero.

Äänestä
  • oikein letkuttelit niitä sorsahirviä mara

    Äänestä

eikö se ollut se sama reissu kun mara kehuskeli pyssynsä puhuneen sastan vermeissä

Äänestä
  • Nauratti niin pirusti olla tropiikissa Sastan talvivermeissä, haju oli aikamoinen ja pahemman näköiset vaan antoivat letkutella. Hoh,hoh,hoooooooo Kapi se vaan matkustelee tyylikäs puku päällä ja pukeutuu aina tilanteen mukaan.

    Äänestä

Viikon vitsi: Controlman "70 hirven kaataja"


Controlman 17.8.2011 21:00 0

308 on paras hirvikivääri

http://keskustelu.suomi24.fi/node/10061645

Itselläni on ollut kaliiberit
-9,3x62
-338
-357 mang
30-06

"Kaikilla kaatuu, mutta nuot isot kaliiberit ovat turhia. Sanoisin, että turhaa leuhkimista. Palasin takaisin 308, millä aloitin, enkä enään vaihda. On halvat panokset (raaskii ampua radallakin) ja 70 hirven kaatajana sanon, että siinä kellahtaa kuin noilla "norsupyssyilläkin", eikä tule jauhelihaa metsässä."



Ettei vaan olisi käynyt näin?

Sonnari, alias Controlman 1000 muuta nikkiä, "hirvimetsällä"

http://img168.imageshack.us/img168/3037/att2122156.jpg

Tämä linkki aukeaa usein miten, mutta kun muuta liikennettä kertyy palvelimelle paljon, niin se on välillä "jäissä" ja tulee tuo kuvan teksti:

http://imageshack.us/img/blocked_domain.png


Tämä KePu-saitti onkin täynnään tämän controlman -nikin homo-oksennusta:

http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/controlman tid:3541?term_keywords=controlman

Yhteensä 610 osumaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SORSAHIRVEN kirjoitti:

SUORAAN LENNOSTA PHIPHI SAARELLA JOUKKO TRANSUJA OLI TODISTAMASSA TÄTÄ UROTEKOA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu