Timo Soini on kaunis

Niin kaunis mies! Omalla rosoisella tavallaan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nenäkarvat ovat kivat.

Äänestä
  • Edellinen vastaava viestiketju poistattettiin soinilaisten toimesta. Syy; siihen ei ollut Isä Timon lupaa? Harva persu taitaa tietää, että Soini on puukottanut joitakin kavereitaan selkään siitäkin syystä, että nämä ovat kehuneet häntä ilman lupaa? Sairasta diktatuuria, mutta totta.

    Äänestä

ainakin henkisesti suuri ihminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulkku ihan kirjoitti:

Niin kaunis mies! Omalla rosoisella tavallaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu