Sinulle ei riitä

mikään.

Sinä Suomi 24 pelle!! Teet pilkkaa sairaassa päässäsi kaikesta!!
Sairaassa päässässi halusinaatioit mielikuvitushahoillasi kaikenlaista kurjuutta palstalle.Olet ainoa kirjoitelija koko S 24 palstalla. Ajatteles asiaa jos ehdit lukea>>
Ihmiset jotka käyttävät tätä palstaa >> Ovat ehkä myös sairaita jotka ajankulukseen hakevat JOTAIN lohdutusta elämäänsä!! Itse koen sen että joskus piipahdan palstalla,etsin jotain elämänlankaa joka minulta sairauteni takia puuttuu>> sitä en täältä löydä. Enkä myöskään kirkko kuulolla palstalta koska sotkeudut joka kesjusteluun.
Toivomus olisi että ajattelisit myöskin muita kanssaihmisiä. Ethän tietenkään voi sitä ymmärtää koska itse istut palstalla 24h/vrk..Olet itsekkin sairas mutta eroi tavalla kuin itse. Narsisti ei kuole ruumiiilisesti vaan nauttii toisten kärsimyksistä.
Kirjoitan tätä sentähden Että ensi yöni voi olla viimeinen.
Toitotan sinulle hyvää loppuelämää ja koita ottaa huomioon muitakin sairaita kanssakullkijoita!!!

Narsismi on sairaus, mutta on muita vieläkin vakavampia sairauksia

3

303

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jk

      nin on

    • puuttinukki

      Mahroik >mikään< viesti mennä perille, mut ei se mitään...saitpahan purkaa mieltäsi perin juurin. Sehän on kirjoittamisen tarkoituskin.
      Protestanttinen velvollisuuteni työnteon suhteen on tiukka. Netti tai ristikot ovat mielestäni ajanvietettä, jota ei voi harrastaa työaikana.

    • .

      Heh! Hyvää yötä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      37
      1379
    2. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      63
      1158
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      63
      1003
    4. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      59
      992
    5. 75
      881
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      821
    7. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      82
      755
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      40
      729
    9. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      82
      702
    10. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      671
    Aihe