Vasemmistolaiset eivät pärjää

älykkyydessä Halla-aholle(eikä hur-rit),eivät lähellekkään - he tajuavat tämän ja siksi yrittävät aina tilaisuuden tullen haukkua Halla-ahoa.Se on heidän ainoa keinonsa yrittää päteä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Halla-aho on tohtori, mutta Soini vain maisteri. Sen huomasi tänäänkin. Soini terhisteli kuin eunukki haaremissa. Uskottavuus on mennyt ja Isä Timolle nauretaan röhkitään aina venäjän perimmäistä kolkkaa myöten. ;D

Äänestä

Tony Halme on kuollut. Taitaisi silti vielä päihittää Halla-ahon.

Äänestä

Kuolemasta ei vaan voi sanoa että se on...

Allah on jumala, eikä Jumalille voi Ihminen pärjätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hän nauraa kirjoitti:

älykkyydessä Halla-aholle(eikä hur-rit),eivät lähellekkään - he tajuavat tämän ja siksi yrittävät aina tilaisuuden tullen haukkua Halla-ahoa.Se on heidän ainoa keinonsa yrittää päteä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu