iltaa keskiyö! tapasin 3,5 v sitten erään isokokoisen ok.n näköisen miehen7v nuorempi minua ja meillä olis jotain juttua mikä siten lopahti satunnaisiin tapaamisiin,huvin puolelle.alusta alkaen olen juuri hänestä nähnyt unia.symbolisia ja jotkut asiat ovat siten tapahtuneet ,tai tarkoittaneet jotain häneen liittyvää.kysyn että miksi hän on tullut uniini alusta alkaen? emme sovi toisillemme liian erilaisten kemioiden takia,mutta olemme aika ajoin tavanneet huvin merkeissä. en mieti edes häntä tai kaipaa.elämässäni on paljon muutakin mielenkiintoisia asioita.yrittääkö alitajuntani sanoa tai onko hänellä minua kohtaan tunteita jäljellä? hänestä ei koskaan ole ottanut selvää.mikä tarkoirus hänellä on elämässäni tai unen kautta koska en tosiaan tajua tätä...hän on alusta asti tullut uniini ja joskus enteellisestikin.muita miehiäkin katson ja tapailen enkä ees kaipaa tätä,viime yönäkin hän oli kanssani nakuna ja hän kertoi kaksi kertaa minulle että mulla on tosiaan tosi kauniit silmät...miksi hän tulee uniini joskus ja alusta asti?
MIKSI HÄN TULEE UNIINI AIKAAJOIN?
7
56
Vastaukset
- tuulikki ja mystikko
keskiyölle siis kysymys jos ja kun ehtii .kiirettä pukkaa palstalla,huomattu.
Hei
minulle tuo on melko selvää. hän edustaa sellaista miestä, isokokoista, joka olisi sinulle sopiva partneri. sinun yksinäisyytesi projektoi ikäväsi uniin, jossa sinä työstät sitä alintajunnassai.
et ole kokenut erotiikkaa sen syvällisessä merkityksessä pitkään aikaan ja sinun sielusi kaipaa sitä kovasti. älä ole niin ankara itsellesi ja aseta tiukkoja rajoja nautinnolle.
tuo mies ei ole luonteeltaan sinulle sopiva, mutta muut osat hänessä herättävät sinun nälkäsi. uskaltaudu heittäytyä romantiikan vietäväksi, auta kohtaloasi ja mene sitä vastaan. sinullekin on hyvä kumppani varattuna, kunhat lähdet liikkeelle.
t: Keskiyö- meni mönkään
mun seksieläni on antoisaa ja paljon-et osannut tulkata,menit metsään! mulla on tosi vilkas seura elämä ja kaveritiimi,harrastuksia ekä ole todellakaan nälkäinen läheisyyden puuttuessa! höpöhöpö en tunne itseäni ns tulkinnastasi-yrityksesi meni päin prinkkalaa,olen erittäin tyytyväinen miesmaailmaani,mutta en ole samoilloa linjoilla ,mun alitajuntani ei pyri kertomaan puutteista,elän rikasta ja vilkasta aikaa.koollahan ei ole väliä miesmaussani.höpöhöpö
- Mahorkka
Sielunne ovat olleet kauan samassa paikassa. Olette ikään kuin huonetoverit. Tunnet piilotetulla tavalla yhteistä koska tässä ajassa sielut, tai miksi niitä haluat kuvata, pyrkivät eheytymään yksilöiksi. Toinen tilanne on se, että yhteinen historianne saa teidät taistelemaan tahtojen kanssa, toinen yrittää sanoa enemmän kuin toinen. Tärkeää olisi kuulla unisymbolit tarkasti. Paljaana esiintyminen viittaa että tunnet luonteen/sielun. Silmät on sielun peili, hän näkee niistä itsensä, ja myös sinun voimasi/ ihailee voimaasi ja uskaltautuu paljaana kisailemaan kanssasi henkisellä tasolla.
Niin
sinulla onkin miesmaailma ja harrastuksia ja ystäviä ja seuraa ja antoisaa ja vilkasta ja erotiikkaa.
mutta en näe sitä syvällistä erotiikkaa sinulla, sitä joka koskettaa sielun pohjaan asti.
t: Keskiyö- ALOITTANUT.
NO MIKÄHÄN SE SYVÄLLINEN SIELUNTASO OLISI EROTIIKASSA? AVOIMIES VAI MITÄ?
- kiitos mahorkka
mahorkalle....miksi hän ihailee voimaani? hänelle on vahva magneettinen karisma niin halutessaan ja tunnen olevani alakynnessä...mutta joskus tunnen olevani henkisesti ylemmillä tasoilla.vaistoaako hän tunteeni vaikkei niitä enää näytetä eikä hän kerro asioitaan?näkeeköhän hän minusta unia tai vaistoaako että välitän vaikka suhde olisikin täysi mahdottomuus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään20818055Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903845Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu392145Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2831562Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711533Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1221385Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1341376Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141334- 811121