tue väyrysen kampanjaa

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pistin koko kansaneläkkeeni väyryselle ja nyt haen rahat sossusta

Äänestä

on yksissä tuumin tukemassa kunniapuheenjohtajaansa väyrystä

Äänestä

lappeenrannan seta tukee väyrystä

Äänestä

Minä lähetän tervaa tynnyrin,saa sudittua jalakset siitä mökistään,pääsee liukkaammin takas sinne pohjoseen.

Äänestä
  • Miksi haaskata hyvä terva johonkin jalasmökkiin, olishan sillä
    parempaakin käyttöä, minä voisin lähettää säkillisen höyheniä.

    Äänestä

lähetin väyryselle uuden puisen anustapin helpottamaan vaalipaineita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pumppausveikko kirjoitti:

http://www.seta.fi/index.php?k=16247

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu