Ei täällä kukaan punk henkinen jätkä etsisi minua....
kuulkaas....
punkgirlie
11418
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jaa-a kuule...Mitä tarkoitat punk-henkisellä? Musiikkia, aatetta, pukeutumistyyliä? Punk voi olla myös,vaikka ei näytä siltä:)
..mieluiten aatetta....eihan punkilta tarvitse näyttää sitä ollakseen, siinä oon ihan samaa mieltä....
Miksi pitäsi täältä etsiä? Kauankin odotellut?:)
..no kunhan laitoin tuollasen viestin..miks vastasit siihen?..ihan mua kiusatakses vaiko huvikses...ja juuh, onhan tässä vähän aikaa tullut odotettua..muttei liian kauaa..:)
Enhän toki kiusatakseni...Eipä tässä muutakaan ollut...Odottelua täälläkin päin.Mites on odottelu sujunut? Tylsää pitänyt?:)
..odottelu voisi olla jo ohi?!?!;)..no onhan se olly vähä pitkästyttävää mutta kyllä minä jaksan..etkö haluais antaa maili osotettas kultaseni..niin voisimme ehkä tutustua paremmin....:)
Odottamisessa on se puoli, ettei koskaan tiedä, koska on odottanut tarpeeksi:)Mailiosoite pitäisi ensiksi kai hommata...kunhan jaksais:)Mites kesä noin muuten mennyt?:)
..no, vaikka ei oo ihan niin lämmintä pitänykkään ni kuitenkin ihan mukavasti!:)..mites sulla?..ota suomi24 mailiosote..tosta vaan nopeest..ni mailaillaan..siis jos vaan jaksat..
..LAISKIAINEN!
Mites tässä, päivät kesää ihmetellen ja siitepölyä väistellen:)Jaajoohmm...Mulla on suomi24:n sp, edistystä:) Mitäs "girlie", mitä mittarisi näyttää?;) Noin niinku hienovaraisesti kyselisin, minkä ikäisen "girlien" kanssa pitäsi mailailla?:)Jos siis jaksan..:)
..annan sulle sen tiedon s ä h k ö i senpostin kautta...jos nyt vaan antaisit sen osotteen....Ja kUlla sä jaksat..koeta.
Hmm..kylläpä menee monimutkaiseks:)Jos sitä jaksais tän kerran...Koitas tota: [email protected]