voi v...tlan väet

venäjä voitta em-jalkapallokultaa ihanaa....kun ruotsi tippuu ihanaaa... :))
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

perkl... eikai ne sentään voita se olisi jo kipparillekin liikaa :=(((((

Äänestä

En tykkää jalkiksest sit piirun vertaa..
Mun mielest ne voi työntää pallon.. no en viitti sanoo.. Sin minne ei aurinko paista.. =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marjuska kirjoitti:

venäjä voitta em-jalkapallokultaa ihanaa....kun ruotsi tippuu ihanaaa... :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu