WAHLROOS TIENAA MILJOONIA

Kyllä Nalle osaa. Kaikista huhuista NALLE tienaa miljoonia. Kun Nalle viime viikolla kehotti ihmisiä ostamaan osakkeita, SUOMALAISET OSTI PILKKAHINTAAN. Nalle ties tämän ja nettosi miljoonia omistamillaan - ja erilaisten yritysten ja muitten sisonnaisuuksien johhdosta) osakkeilla !!!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja nalle nauraa part... viiksiinsä; tyhmä kansa meni taas halpaan!

Äänestä

Totuushan on hyvin hyvin yksinkertainen yhtälö.

Nalle vie ja köyhä kansa vikisee. Muuhun ei kansasta ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aprillia, sanoo Nall kirjoitti:

Kyllä Nalle osaa. Kaikista huhuista NALLE tienaa miljoonia. Kun Nalle viime viikolla kehotti ihmisiä ostamaan osakkeita, SUOMALAISET OSTI PILKKAHINTAAN. Nalle ties tämän ja nettosi miljoonia omistamillaan - ja erilaisten yritysten ja muitten sisonnaisuuksien johhdosta) osakkeilla !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu