Halla-aho käänytettiin ravintolan ovelta

Hallis saanut taas jonkun hepulin :D

Portsari teki OIKEIN!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010053111765609_uu.shtml
6106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vasemmistohuumoria?

Äänestä

Hyvä että toistat useasti yhden kansanedustajan nimeä. Nimi jää täälläkin äänestysikäisten mieleen. Vaikuttanee myös pressanvaaleihin.

Niin ne eduskuntavaalitkin toimi; mitä enempi persuja haukuttiin tv:ssä ja sanomalehdissä, sitä enempi saivat ääniä!
Jatka vaan.

Äänestä

kommari inisee omiaan.

Äänestä

Älkää nyt ulisko natsipellet :D heti jos hallikselle sattuu jotain niin ollaan itku kurkussa!

Äänestä

tsk :)

Äänestä

Onhan se ihan selvää, että ovella kompuroiva kehitysvammainen tuo portsarille ekaksi mieleen humalaisen. Ei kapakan portsari ole mikään sosiaalityöntekijä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hallis89 kirjoitti:

Hallis saanut taas jonkun hepulin :D

Portsari teki OIKEIN!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010053111765609_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu