Olen jo nuoresta asti runkkaillut ahkerasti ja hakenut aina sitä "parempaa" tapaa vempata. Jo poikasena huomasin, että koulun voikkasalissa kiipeillessä niissä köysissä, alkoi tuntua mukavalta munissa. Saman tunteen, ja orgasmin, sai myös metsässä kiivetessä alaosastaan oksatonta ohutta puuta "paikoillaan". Sitten opin runkkauksen ihanan taidon ja olenkin sitä harrastanut monin tavoin vuosien varrella. Nykyään olen perehtynyt paljolti sähköstimulaation suomaan tyydytykseen. Kuten otsikkokin kertoo, panostan paljon orgasmia edeltävään tilanteeseen. Aluksi runkkailen kullia sivellen ja katselen miestenkuvia ja videopätkiä netistä ehkä 1/2 - 1 tunnin verran. Kiimatippaa valuu jo reilusti, mutta en anna päästää itseäni orgasmiin asti. Sitten sijoitan metallisen elektrodi renkaan kullin ja pallien ympäri ja pienen metallisen anustapin peppuun. Pallien ympärille vielä yksi rengas. Elekrodeihin johdetaan kontrolloitu heikkosähkövirta. Sähkövirran ansiosta orgasmin voi saada jo ihan kulliin koskemattakin, mutta en anna sen vielä tapahtua. Sitten levitän ympärileikatun kullini terskaan vielä geeliä, joka vähentää entisestään kosketusherkkyyttä. Nyt voin runkata tunninkin saamatta orgasmia, mutta ollen kokoajan siinä hilkulla. Vielä kun sniffaa vähän popperssia, niin saa tuntemuksen taivaalliseksi. Jos tämä kiinnostaa sinua, niin googleta pippelipom. Siellä on asiasta enemmänkin.
Nautinta ennen laukeamista
pippelipom
2834
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kiva että pidät itsetyydytyksestä. Saan asua yksin ja viihtyä itsekkin yksikseni. Kuvailet ihanasti kehoani ja mulle jää aikaa fiktiolle ja tilaa itselleni. Ei tarvitse harrastaa näin extreme-lajeja, kuten kuvailemasti itsetyydytys, mutta nyt olen alkanut luopua jo tästä liikuntaa ja urheilua koskevasta pelosta, jossa näimmä vain haluan olla seksisuhteessa.
"Kokeile vielä vessaharjaa ja kiipeile kanssani taivaaseen."
Tuskin innostun sinustakaan ja seksikokemuksistasi, jotka näyttävästi ovat esillä ilman seksuaalisuutta.
Joo, voi vitsit, kun mä en vain osaa....
Matti on mun marionetti, mutta se ei nyt liity seksiin, koska mä olen 'sellaisesta' ammatista vapaalla. Aina, ihan kaikki kulttuurit perustuvat sille. Marionetille ei saa tehdä pahaa, välillä vain. Ei rakkaudella saa herjata rahaa. Mitä siitä sovittiin aluksi ja ihan ensimmäiseksi? En mä muista. Tarvitseeko mun? Ei kai mitään.
Tuli vähän yllätyksenä, että on olemassa tällaisia näin yksinkertaisia asioita. Ei mulle, mutta jollekin muulle ihmiselle.
Mä ehkä paranen kohta:
Miesten itsetyydytys on tosi nöyryyttävä kokemus. Ihan sairasta ja sairaalloista naisen alapään halventamista.