Näkemiin, emme jää suremaan.
Sääliäänet jylläsivät odotetusti Annelin laariin
Keskustalainen
4156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Annelin äänet eivät todellakaan tulleet yllätyksenä, vaikka vaalityö tulikin suurelta osin pyytämättä. Kiitämme kaikkia heitä, jotka omasta vapaasta tahdostaan tekivät Annelin hyväksi vaalityötä erityisesti kevään oikeudenkäynnin aikoihin.
Poistan sisätiloissa laajalierisen päähineeni, kaivan tarotkorttini esiin ja soitan verkostointimarkkinointiesimiehelleni onnitellakseni häntä erinomaisesta suosituksesta ja tehdäkseni lisätilauksen gluxöljylle, joka puhdistaa lattiat ja poistaa rypyt.
Että näin taas väärintekijä palkittiin ,politiikka sucks,yäk.
Jokaisessa 15 vaalipiirissä näyttäisi olleen keskimäärin 10 000 äänestäjää (haarulla on Ahvenanmaa 69 ja Uusimaa 17 705 ääntä), joiden mielestä EU-parlamenttiin epäpätevä jäkättäjä piti palkita sympatialla siitä, että hän kinasi Lipposta vastaan.
http://www.yle.fi/cgi-bin/tekstitv/ttv.cgi/86102/txt/prevsub