Guzenina Kokoomukseen?

Pitäisikö Guzeninan siirtyä Kokoomuksen, kun hänen nimeään ei löytynyt v. 1991 ylioppilaiden listalta?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Emme huoli Kokoomukseen. Pysyköön siellä demareissa. Sellaisiahan ne demarit ovat. Demaripuolue kusee äänestäjien kintuille.

Äänestä

Hmmm... kokoomushan koostuu opettajista, varkaista, väärentäjistä, huijareista,
venkuloista ja vastaavista, kyllä sinne yks kuseniinkakin sopii.

Äänestä
  • Niin ja rattijuopoista.

    Äänestä

  • Haistakaa p aska kirjoitti:

    Niin ja rattijuopoista.

    Niin ja autolla tappajista.

    Äänestä

  • Haistakaa p aska kirjoitti:

    Niin ja autolla tappajista.

    Demareista taas löytyy ihmisryöstäjiä, talousrikollisia, huumekauppiaita ja pedofiilejä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sopisi! kirjoitti:

Pitäisikö Guzeninan siirtyä Kokoomuksen, kun hänen nimeään ei löytynyt v. 1991 ylioppilaiden listalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu