Mitä tapahtuu Keileniemessä huomenna?

Lehdistö kutsuttu paikalle.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ketä ittua se kiinnostaa.??

Äänestä

Tapahtuu se mitä yleensä tapahtuu kun nopeat syövät hitaat.

Äänestä

Olisko onkimiskilipailut?

Äänestä

Missäs sellanen on, siitä kai se riippuu mitä siellä muuta on ja mitä tapahtuu. Lue paikallislehtesi menoja ja rientoja palstaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liisa_ kirjoitti:

Lehdistö kutsuttu paikalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu