Hei olen 16 vuotias poika ja terskani on harmaa enkä tiedä miksi. En ole ollut sukupuoliyhteydessä , mutta en keksi parempaakaan selitystä tälle. Joten jos joku voisi auttaa tässä ongelmassa. En löytänyt netistä yhtään mitään selitystä tälle.
Terska on harmaa
8
4322
Vastaukset
- TuliEkanaMieleen
Olisko siinä kunnon kerros "sissijuustoa", eli smegmaa? Kokeilepa pestä kunnolla...
- Opastelija
Hiivatulehdus? Kokeile Canesten-voidetta.
- jolleiolluttrolli
Kahdesta ensimmäisestä kommentista ei kannata välittää....... Ihmettelen kirjoittajien järjen juoksua.
Suosittelisin käymään varmuuden vuoksi lääkärissä. Ei ole mitään aihetta nolostella, ne lääkärit näkevät jos jonkinlaisia juttuja. :) - Murrosikäinen
Mullakin on vähän harmahtava terska, mulla sitä harmautta ei tosin ole kuin siinä kiinnikkeen läheisyydessä vähän. Ei kuulemma ole vaarallista, mutta kannattaa varmaan lääkärille näyttää. Ja jos hajuja tai kipuja on tai tulee se voi olla jo vakavampi juttu.
- Mereen
Susta on tulossa harmaavalas!
- Pikkukullinen
Ihan oikeasti kannattaa pestä se kunnolla.
Sit kun on puhdas voit koittaa päästä paneen. - infoo888888888888
Peseydy kunnolla ja käytä intiimialueen pesuun hajusteetonta suihkusaippuaa.
Jos se kohta ei haise tai kirvele / kutia ja pesu ei vaikuta, niin se on vain kalusi luonnonväri, joillakin sukupuolielin on väripigmentiltään tummempi tai vaaleampi, ei sen kummempaa - Harmaaheppi
Älä ihmettele, isäs on varmaa ollu nokisutari, pojasta on tullu tuhkamuna, joten ei syytä huoleen harmaudesta😂😂😂
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1256227Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635161SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun724290SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023864Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost133642Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213210SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522556Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352519Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT902258Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672252